HD Yayınlar İçin Receiver Arıyorum

• 13 Temmuz 2014
  • 649 Okunma
  • 4 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar malum ayın 15inden sonra bazı kanallar hd olacak ki bunlarde en çok izlenen kanallar da var tabi .Bu yüzden ben de bu yayınlar için bir receiver arıyorum fakat iki ürün arasında kaldım. Bunlardan biri Next Minix HD Cool ve Goldmaster Micro HD Hero fu ll HD. Bunlar dışında bir sorum daha var o ise micro/mini hd ne oluyor biraz bakındım ama pek bir şey bulamadım.

Not:Şimdiden teşekkürler bütçen 150-160 lira bu yüzden bu iki cihaz arasında kaldım. Konuyu da buraya açma sebebim daha fazla ilgi göreceğini düşündüğüm için.

Yazan: erotero
    Son düzenleme: 13 Temmuz 2014
  2. atlanta g4 mini android wifi

3. Değerli insan öncelikle bunlar önemli
    Bütçe
    Ev genişliği
    Kaliteli cihaz
    Sistem

Bütçe 100 200 civarı ise ve masa dar geliyor ise mini cihaz iyi olur yalnız şu var ki hiç bir mini cihaz orjinal lisansı marka üretmez ama logo koyup satar .
    Tavsiye
    Next
    minix fu ll hd
    Minix combo
    Minix Amigo

Botech 207 piko müthiş cihaz bende var

Ve a101 markette şu an satışta benzeri bir cihaz var . 70 tl bence kaçmadan al fu ll hd ve gösterge var .

Eğer masa varsa normal kasa istersen
    Goldmaster
    1050
    1070
    1080

Yumatu Sparta

Linx 1050

Atlanta hd box t

Hiremco chipbox plus sıfır 200 tl

Aklıma gelenler bunlar

Arkadaş alanda G4 demiş yalnız android cihazlarda çok şikayet var tam oturmayan bir sistem .

Onun yerine linux tabanlı 400 500 tl lik cihaz 5 yıl gider

Başka bir soru varsa buyur kardeşim

Mobil cihaz ile gönderdi
    iizz bunu beğendi.
  4. Bence hd yayin lar icin bu kadar para dokmeye suan gerek yok henuz daha erken ama tavsiyem goldmaster/next nexstar( paramizi disariya gidermemek gerek ) sunny iyidir once kendi yerli mallarimizi kalkindirmaliyiz oralarda ekmek parasi icin calisan kerdeslerimiz icin)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Botech 207 piko müthiş cihaz bende var
    gercekden güzel cihaz.hem.hd.girişli.hem.sıkatlı.hem.patac.lı.cihaz.şu an.coporto.irdeto.bis.sistemi.destekliyo.cihaza.düzenli.yazılım.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
09/12/2018 - 22:07