HD Yayınlar İçin Receiver Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

erotero

Üye
    Konu Sahibi
HD Yayınlar İçin Receiver Arıyorum
Merhaba arkadaşlar malum ayın 15inden sonra bazı kanallar hd olacak ki bunlarde en çok izlenen kanallar da var tabi .Bu yüzden ben de bu yayınlar için bir receiver arıyorum fakat iki ürün arasında kaldım. Bunlardan biri Next Minix HD Cool ve Goldmaster Micro HD Hero Full HD. Bunlar dışında bir sorum daha var o ise micro/mini hd ne oluyor biraz bakındım ama pek bir şey bulamadım.

Not:Şimdiden teşekkürler bütçen 150-160 lira bu yüzden bu iki cihaz arasında kaldım. Konuyu da buraya açma sebebim daha fazla ilgi göreceğini düşündüğüm için.

Son düzenleme:

altop memo

Üye
atlanta g4 mini android wifi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli insan öncelikle bunlar önemli
Bütçe
Ev genişliği
Kaliteli cihaz
Sistem

Bütçe 100 200 civarı ise ve masa dar geliyor ise mini cihaz iyi olur yalnız şu var ki hiç bir mini cihaz orjinal lisansı marka üretmez ama logo koyup satar .
Tavsiye
Next
minix full hd
Minix combo
Minix Amigo

Botech 207 piko müthiş cihaz bende var

Ve a101 markette şu an satışta benzeri bir cihaz var . 70 tl bence kaçmadan al full hd ve gösterge var .

Eğer masa varsa normal kasa istersen
Goldmaster
1050
1070
1080

Yumatu Sparta

Linx 1050

Atlanta hd box t

Hiremco chipbox plus sıfır 200 tl

Aklıma gelenler bunlar

Arkadaş alanda G4 demiş yalnız android cihazlarda çok şikayet var tam oturmayan bir sistem .

Onun yerine linux tabanlı 400 500 tl lik cihaz 5 yıl gider

Başka bir soru varsa buyur kardeşim

• Beğen
Tepkiler: iizz
bargnes

bargnes

Üye
Bence hd yayin lar icin bu kadar para dokmeye suan gerek yok henuz daha erken ama tavsiyem goldmaster/next nexstar( paramizi disariya gidermemek gerek ) sunny iyidir once kendi yerli mallarimizi kalkindirmaliyiz oralarda ekmek parasi icin calisan kerdeslerimiz icin)

iizzz

iizzz

Üye
Botech 207 piko müthiş cihaz bende var
gercekden güzel cihaz.hem.hd.girişli.hem.sıkatlı.hem.patac.lı.cihaz.şu an.coporto.irdeto.bis.sistemi.destekliyo.cihaza.düzenli.yazılım.

Üst Alt