Hd Yabancı Dizi İzle v1.1

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hd Yabancı Dizi İzle v1.1
Bu uygulama için başka bir konu açılmıştı sanıyorum ama uygulama playstoreden bir süre önce kaldırıldı. O yüzden o konudaki link de devredışı kaldı. Bundan dolayı ben de yeni bir konu açayım dedim. Uygulamada sanıyorum hemen her dizi bölümü yüksek çözünürlüklü. Yani tek çekirdekli işlemcisi olan telefonlara pek önermem; yine de deneyebilirsiniz. Çünkü çözünürlüğü seçebiliyorsunuz diye hatırlıyorum.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Mertcenkk, Rabel26 ve kronik

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
FeLonieS

FeLonieS

Üye

• Beğen
GlasTes

GlasTes

Üye

CRYSTAL40

CRYSTAL40

Üye
TeşŞekkürler

Canmutlu316

Canmutlu316

Üye
Teşekkürler hocam bunu arıyodum ben de

• Beğen
huseyinekrem

huseyinekrem

Üye
Stargate var mi?

GreaTH

GreaTH

Üye
Thank's

melodileriyakar

melodileriyakar

Üye
Niye kalktı ki geliştirici kaldırdıysa diziler güncellenmeyebilir. Ne güzel uygulama halbuki.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Niye kalktı ki geliştirici kaldırdıysa diziler güncellenmeyebilir. Ne güzel uygulama halbuki.

Hd anime izle uygulamasiyla ayni kisi gelistirdi bunu. O uygulama marketten ilk kalktiginda sebebini bilmiyoruz demisti. Tahminimce ya reklam politikasina uymamistir ya da herhangi bir kural ihlali sebebiyle hesabi da kapatilmis olabilir. Cok minik bi ihtimal belki gelistirici kendi silmistir diyecegim ama bu kadar emegi cope atmaz herhalde. Hd anime izle gucellenmeye yavas da olsa devam ediyordu. Son durumlari nedir bilemiyorum.

melodileriyakar

melodileriyakar

Üye
Hd anime izle uygulamasiyla ayni kisi gelistirdi bunu. O uygulama marketten ilk kalktiginda sebebini bilmiyoruz demisti. Tahminimce ya reklam politikasina uymamistir ya da herhangi bir kural ihlali sebebiyle hesabi da kapatilmis olabilir. Cok minik bi ihtimal belki gelistirici kendi silmistir diyecegim ama bu kadar emegi cope atmaz herhalde. Hd anime izle gucellenmeye yavas da olsa devam ediyordu. Son durumlari nedir bilemiyorum.

Ben anime uygulamasını da kullanıyorum. Gayet başarılı. Geçenlerde dizi uygulamasının başka bir versiyonunu yayınlayıp bunu kullanın demişti. Demek bi sorun oldu, umarız içerik güncellenir.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben anime uygulamasını da kullanıyorum. Gayet başarılı. Geçenlerde dizi uygulamasının başka bir versiyonunu yayınlayıp bunu kullanın demişti. Demek bi sorun oldu, umarız içerik güncellenir.

Onu deyisinin uzerinden aylar gecti ama iste uygulamalar tekrar silindi. Belki yakinda eklenir. Zaten guncellemeler marketten bagimsiz yapiliyor. Tabii guncelleme devam ederse.

• Beğen
Tepkiler: melodileriyakar

susanoo

Üye
Ben indiremedim baska link var mi

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben indiremedim baska link var mi
Nasil bir hata aldin? Sayfa acilica brkac saniye sonra sag ust kosede reklami gec diye bir yazi cikar. Ona tiklayinca indrme sayfasina yonlendirir seni.

susanoo

Üye
Linke tıklıyorum telden gkriyorum mavi bi ekran geliyo ole kalıyo

LeanbLack

LeanbLack

Üye
Uygulama güzel sadece diziyi açtığınız da video reklam geliyo onun dışında reklam yok ancak başka bi uygulamaya taşınıyor larmış ve o uygulamada arayuzde de reklam var bu uygulamadan desteği kesiceklerini anladım ben inş yanılıyorumdur android deki en sade reklamsız uygulama

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Eline saglik

Üst Alt