HD Widgets v3.10.2 [ANDROİD]

Konu Sahibi
HD Widgets v3.10.2 [ANDROİD]

Tepkiler: pileka57

OnurAYDN

Üye
yediği ram miktarı hakkında biraz bilgi verebilir misin eğer kullanıyorsan ?

FeLonieS

Üye
Paylaşım için

yediği ram miktarı hakkında biraz bilgi verebilir misin eğer kullanıyorsan ?
Hocam ben eski versiyonunu kullanmıştım bir kaç gün kullandığı ram yüzünden silmiştim yeni versiyonda nasıl bilemem değişir mi değişmez mi.

OnurAYDN

Üye
Paylaşım için

Hocam ben eski versiyonunu kullanmıştım bir kaç gün kullandığı ram yüzünden silmiştim yeni versiyonda nasıl bilemem değişir mi değişmez mi.

zaten bu en çok bilinen widget yada launcherlar hep çok ram yiyor

FeLonieS

Üye
zaten bu en çok bilinen widget yada launcherlar hep çok ram yiyor
Evet hocam pek widget kullanan biri değilimdir meraktan indirip denemiştim. Seven arkadaşlar için çok seçenekleri var güzel ama ben ısınamadım.

OnurAYDN

Üye
Evet hocam pek widget kullanan biri değilimdir meraktan indirip denemiştim. Seven arkadaşlar için çok seçenekleri var güzel ama ben ısınamadım.

Telefonumun kendi arayüzü çok ağır (Sense 4.0) ve bende Apex Launcher kullanmak zorunda kalıyorum çok stabil ve Sense den daha estetik.. Fakat Launcherlerin çoğu widget desteği sunmuyo yani ekranda en azından bi saat widgeti istiyorum

FeLonieS

Üye
Htc 'nin arayüzü biraz ağır ve karmakarışık geliyor bana. Apex yerine Nova falan deneyin belki onlarda aradığınızı bulursunuz hocam.

OnurAYDN

Üye
Htc 'nin arayüzü biraz ağır ve karmakarışık geliyor bana. Apex yerine Nova falan deneyin belki onlarda aradığınızı bulursunuz hocam.

aynısı Novadan geldim zaten Apexe ) Sense 5.0 çok iyi optimize edildi ama benim tel. desteklemiyo (

FeLonieS

Üye
Sense 5.0 ı bilmiyorum valla o zaman Apex'e devam hocam

bu link ölmüş linki yenile bilirmiyiz