HD Full Screen Caller ID Pro v3.4.9

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
HD Full Screen Caller ID Pro v3.4.9
HD Full Screen Caller ID Pro, Android sürümü 4.0.3 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz arayanın tam ekran resmini gösteren bir uygulamadır. Böylece siz birisini ararken, yada başkası sizi ararken, uygulamada ayarladığınız resim ekranda arama esnasında tam ekranda görüntülenir. Tam ekran resim gösterimini sevenler için sadece ve kullanışlıdır. 10.2 MB apk boyutu vardır.

Yenilikler
1. Hata düzeltmesi

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: rear2011

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Paylaşım için :tşk: Hocam :spr

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
mustafadifb1

mustafadifb1

Üye
HD fu ll Screen Caller ID Pro, Android sürümü 4.0.3 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz arayanın tam ekran resmini gösteren bir uygulamadır. Böylece siz birisini ararken, yada başkası sizi ararken, uygulamada ayarladığınız resim ekranda arama esnasında tam ekranda görüntülenir. Tam ekran resim gösterimini sevenler için sadece ve kullanışlıdır. 10.2 MB apk boyutu vardır.

Yenilikler
1. Hata düzeltmesi

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Tam sürüm degil ayrıca bende kayıtlı olan resimleri de göstermiyor geri siliyorum yinede teşekkürler

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Tam sürüm degil ayrıca bende kayıtlı olan resimleri de göstermiyor geri siliyorum yinede teşekkürler

apk dosyasını değiştirdim. Şu anda bende pro olarak görünüyor. ve herhangi bir sıkıntı olmadan da çalışıyor. İsterseniz tekrar indirip deneyebilirsiniz.
kolay gelsin.

Üst Alt