Hayrettin Harekâtı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

    Konu Sahibi
F.Bahçe sol kanatta yaşadığı sıkıntıyı Sivassporlu Hayrettin'le çözecek. İkinci başkan Nihat Özdemir'in Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ile Hayrettin için bir araya geldi. SIKI pazarlığın yaşandığı görüşme sonunda taraflar arasında anlaşma sağlandı. 24 yaşındaki Hayrettin Yerlikaya ara transferde F.Bahçe kadrosuna dahil edilecek ve takımla birlikte çalışmalara başlayarak ligin 2. yarısı için hazır hale getirilecek.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
269
DiaBLoS
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
417
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
353
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt