Hayatınızda Önemli Olan İcatların İlkleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi

İLK HESAP MAKİNASIİLK EN BÜYÜK FOTOĞRAF MAKİNASIİLK TAŞINABİLİR BOYUTLARDAKİ FOTOĞRAF MAKİNASIİLK FAKS MAKİNASIİLK BİSİKLETİLK PATENTİ ALINIP ÜRETİLMİŞ BİSİKLETİLK BİLGİSAYARİLK DİKİŞ MAKİNASIİLK ÇALIŞAN AMA GİDEMEYEN ARABAİLK MOTORLU ARABA


__________________
 


leiche

leiche

Emekli Yönetici
ilk pc baya büyük diye duymuytum. sa<nırım urdaki ilk küçültülmüş pc olsa gerek
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt