Hayat TV yeniden yayında..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi

Roj TV’ye görüntü desteğinde bulunduğu gerekçesiyle yayını durdurulan Hayat TV yeniden yayında..
Roj TV’ye görüntü desteğinde bulunduğu gerekçesiyle yayını durdurulan Hayat Televizyonu, 22 günlük kapatmanın ardından yeniden yayında.

İçişleri Bakanlığı ve RTÜK’ün Türksat’ı uyarmasının ardından 15 Temmuz’da uydudan yayını durdurulan Hayat Televizyonu, dün akşam saat 21.00 sıralarında yeniden yayına başladı.

Hayat TV’den yapılan açıklamada, yayın durdurma kararının geri alındığı ve Hayat Televizyonu’nun yeniden yayına geçebileceği bilgisinin, Türksat tarafından kendilerine bildirildiği belirtildi. Açıklamada şunlar kaydedildi:

“Hayat Televizyonu ekranları, 22 günlük karartmanın ardından yeniden aydınlandı.
Sansürün karanlığı ile mücadele ettiğimiz 22 gün boyunca yanımızda olan, kendi Hayat’larına sahip çıkan herkese teşekkür ediyor, yolumuza hep birlikte ve daha güçlü devam edeceğimizi duyuruyoruz. Basın özgürlüğü için önemli adım. Hayat Televizyonu, 22 günlük hukuk dışı sansürün ardından yeniden izleyicileriyle buluşuyor.”
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Yine kapatırlar... Sansüre karşıyım ama teröre de karşıyım!..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt