Hayalinizdeki telefonu yazarak paylaşabilirmisiniz içinde Symbian olsun

Sponsorlu Bağlantılar

matraxx22

matraxx22

Üye
    Konu Sahibi
Hayalinizdeki telefonu yazarak paylaşabilirmisiniz içinde Symbian olsun
Aklınızdan geçen tasarımları yazım symbianıda yeniden tasarlayabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
yorumum şurada dursun, uykuluyken olmuyor, ayık kafayla sonra bişiler yazarız :gul:

furyzer0

furyzer0

Üye
Full metal olacak ancak kenar çerçevesi gümüş renginde olacak kalanı metalik gri fırçalanmış ve kamera halkası da olacak o da gümüş on panel tam cam olacak üstten 0 çerçeve altta yatay hoparlör (bkz:hp elite x3) alttan ekrandaki sanal tuşların yaklaşık 1.5katı kadar bir boş alan ekran camı n9 gibi yuvarlatılmış olmalı ve en önemlisi yekpare kasa

Sent from mTalk using lumia950

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Uzun yazmaya gerek yok N8 gibi kamera canavarı olacak,batarya güç 5000 mah olacak,UHDye gerek yok HD yeterli,ısınma problemi olmasın,Ram 4GB olsun,işlemci hızı en üst seviyede olsun,dahili hafızası 128 GB olsun,artırılabilir hafıza da 128 GB olsun,S7 gibi olsun kasası,iç ekrandaki uygulamalar smsler ekranj siyah olsun arka planları hepsinin,kulaklık yüksek bas olsun,hoparlör de tiz olmasın dışa verirken müziği,iç kulaklık da tiz olmasın konuşurken kulak ağrıyor,bitti :-))))))
Az daha unutuyordum SYMBİAN olsun işletim sistemi android sevemedim hele o yaratık yok mu :-@

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
açıkçası lumia 1520 temelli bir tasarım görmek isterim iphone ve samsung modellerinin tasarımlarından gına geldi artık her yeni çıkan telefon bunların kırması
eski tasarımlara da hayır demem açıkçası
yazılıma gelince symbian cidden hoş olsa da günümüzün işletim sistemlerine göre farklılık yaratacaksa meego benzeri bir arayüz olmalı-kaydırmalı neredeyse tüm işlemler öyle olmalı; ekranın altından üstüne kaydırınca tüm uygulamalar gelmeli sağ kenardan sola kaydırınca açık uygulama listesi soldan sağa kaydırınca da ana menü ayrıca kilit ekranı da nokia bubbles temelli olmalı ne mazelock ne de knock kode hiçbiri o eski ekran uygulamasının havasına sahip değil nokiasleeping screen de olmazsa olmaz lg ve samsung ortalıkta saat ve tarihi gösteriyoruz diye gezinirken öylesine bir sanat eseri ortalıkta bırakılamaz
medya oynatıcı h265-mkv desteğini sunmalı
arayüz olarak ta iosun o saydam arayüzünü sevmişimdir hep ama ayarlanabilir bir saydamlık değeri olmalı istersen saydam tema seçelim istersek te meego gibi karanlık tema
batarya yönetimi iyi olmalı araba aküsü gibi batarya koymakla bu iş bitmez
tüm bunları 7.5 mmlik 3800 mah bataryalı 20 mplik kameralı-her zamanki gibi zeiss marka - 4 adet bang-olufsen hoparlörlü-ikisi altta şarj ve kulaklık girişinin sağında solunda ikisi üstte ses tuşunun üst tarafındaki boşlukta - -neden bang olufsen adamlar işini biliyor g 5 için yapılan hifi plus bunun kanıtı- 5.5 inç 2 k ekran sd820 işlemci 4gb ram ile şöyle kaliteli bir kutuda usb c girişi ve htc max300 dengi bir kulaklıkla hayal edin
çok uçuk değil aslında symbian olmasa bile androidle gelsin 2400 civarı fiyat biçsinler direk dalarım :D

Üst Alt