hayalim


samarra1389

Üye
    Konu Sahibi
Merak ediyorum "Acaba kitaplardaki ve dizilerdeki aşklar gerçek mi?" diye... Sonra kurmaya başlıyorum düşüncelerimdeki en güzel kızın hayalini; ellerimle okşadığım sarı saçlarını ve çekinerek bakan mavi gözlerini... Onu öpmek için başımı biraz daha öne eğdiğimde yüzümde hissettiğim nefesini düşlüyorum. Sonra gözlerimi açıyorum ve O'nun bir hayal olduğunu hatırlıyorum. Allah'a dua ediyorum bana öyle birisini nasip etmesi için...
 
Karanlık97

Karanlık97

Üye
*******'ğın bu kadarı... Gidip bir kız arkadaş edinmen lazım.:dry:
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt