Hava Harekatının GörüntüLeri DağıtıLdı ( PKK İnLerini BöyLe YerLebir Ettik )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Genelkurmay Başkanlığı, dün gerçekleştirilen hava herakatının görüntülerini dağıttı.

Genelkurmay Başkanlığı, Irak'ın Kandil bölgesinde dün gerçekleştirilen hava harekatında PKK'ya ait ait 9 barınak, 1 mağara, 1 patlayıcı madde depolama yeri ve 1 kontrol noktasının vurularak tamamen tahrip edildiğini bildirdi. Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinde Irak'ın Kandil bölgesinde dün gerçekleştirilen hava harekatının bilançosuna ilişkin bir açıklama yapıldı.

Açıklamada, "27 Temmuz 2008 tarihinde Irak'ın Kandil bölgesinde uçaklarımız tarafından icra edilen hava harekâtında, PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne ait 9 barınak, bir mağara, bir patlayıcı madde depolama yeri ve bir kontrol noktası vurularak tamamen tahrip edilmiştir” denildi.
 


Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kökleri kurusa da rahat etsek biraz...
 
akula

akula

Üye
bizim çocukların ellerine sağlık
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt