Hattımı Turkcell'e Taşıdım

Sponsorlu Bağlantılar

OzStabil

OzStabil

Üye
    Konu Sahibi
Hattımı Turkcell'e Taşıdım
Evet Arkadaşlar Tam Olarak 2 Gün Önce Hattımı Turkcell'e Taşıdım Dün Akşam Üstü İse Kartımı Aldım Bugün 3. Gün Ve Hattım Hala Açılmadı Sizce Hattın Açılması İçin Başvuru vs Yapmak mı Gerekiyor ? Yoksa Bekliyecekmiyim ?

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
teli yeniden başlatın mı

ishak388

ishak388

Üye
Evet Arkadaşlar Tam Olarak 2 Gün Önce Hattımı Turkcell'e Taşıdım Dün Akşam Üstü İse Kartımı Aldım Bugün 3. Gün Ve Hattım Hala Açılmadı Sizce Hattın Açılması İçin Başvuru vs Yapmak mı Gerekiyor ? Yoksa Bekliyecekmiyim ?
1 hafta içinde açılıyor genelde 2 kere turkcelle geçtim 1 hafta içinde açılır bende açılmıştı

OzStabil

OzStabil

Üye
    Konu Sahibi
1 hafta içinde açılıyor genelde 2 kere turkcelle geçtim 1 hafta içinde açılır bende açılmıştı
Peki dostum sağol bana 3 gün içerisinde açılır dedilerde o yüzden stres yaptım inşallah açılacak :D

oguzalp44

oguzalp44

Üye
Sana mesaj gelecek tarih ve saat olarak

silvanlı fatih

silvanlı fatih

Üye
8090'ı arayıp dil seçimi yapmayı unutma

fk555897

fk555897

Üye
Açılmazsa en kötü müşteri hizmetlerini arar halledersin.

mürteza16

mürteza16

Üye
Açıldı mı peki? :)

phasan

phasan

Üye
Bende 2 gun once hattımı turkcell tasıdım soyle anlatıyım diyelim hattın pazartesı acılcak ve su saatte acılcak pazar gunu hattını su tarıhte ve saatte acılacak dıye mesaj gelır ve o gun hattını takıp kullanırsın en az 5 gunde acılır en fazla 7 gun

phasan

phasan

Üye
Bana mesaj geldi benım hattım pazartesı acılıyor turkcell den soyle mesaj gelır arkadasım degerlı musterımız numara taşıma talebınız onaylanmıştır. Numaran yazar no'lu hattınızın taşıma ışlemı 23.07.2014 tarıhınde 03:45 saatınde gercekleşecektır sim kartınızı belirtilen gün ve saatte telefonunuzu takarak 8090 i arayın

Son düzenleme: