Hattı Kendi Üstüme Alma

Sponsorlu Bağlantılar

Kont monte

Üye
    Konu Sahibi
Hattı Kendi Üstüme Alma
Arkadaşlar su anda kullanmakta oldugum hat annemin üzerine ve ben bu hattı kendi üzerime almak istiyorum fakat annem şu anda yok bana yardımcı olabilir misiniz tek basıma gitsem kimliğim ile geçebilirmiyim yaşım da 20 18 i geçeli çok oldu bi yardımcı olun

----------Eklendi @ 13:40:30 ---------- Yazıldı @ 13:14:53 ----------

ayrı isim soyisim kimlik no anne kızlık soyadı vs bütün kimlik bilgilerini biliyorum illa fotokobi mi lazım ?

----------Eklendi @ 13:41:00 ---------- Yazıldı @ 13:40:30 ----------

ayrıca isim soyisim kimlik no anne kızlık soyadı vs bütün kimlik bilgilerini biliyorum illa fotokobi mi lazım ?

----------Eklendi @ 13:41:31 ---------- Yazıldı @ 13:41:00 ----------

ayrıca isim soyisim kimlik no anne kızlık soyadı vs bütün kimlik bilgilerini biliyorum illa fotokobi mi lazım ?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Normalde yapmazlar, ikinizinde olması lazım. Ama çok resmi takılmayan bayilerdeki kişilere durumu anlatırsan yapabilirler. Sonuçta annenin oraya gidip gitmediğini nereden bilecekler. Tabi çalışanların keyfine gelirse. Bu arada devir işlemi 30tl gibi bir ücreti var.

RepresentativE

RepresentativE

Üye
Merhabalar ;
Annenizle ve kimliklerinizle beraber TİM mağazasına gitmeniz lazım.Eğer annenizle beraber gitme imkanınız yoksa; annenizin noterden bu hatla ilgili tüm işlemleri yapabilmeniz açısından vekaletname alması gerekir.Ayrıca faturalı olarak alacaksanız son 2 aya ait sabit fatura gerekir sizin üzerinize (elektrik,su,kredi kartı extresi gibi)
İyi Forumlar.

Necmati

Necmati

Üye
Bende Bu işlemi yapmak istiyodum yardım edenlere Teşekkürler

oinomaos

Üye
Benzer durum benim için geçerli. Kayıt aktarma ücreti güncel olarak ne kadar?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
En son bildiğim kadarıyla turkcell'de devir ücreti 37 tl, Vodafone'da 12 tl, Avea'yı bilmiyorum maalesef :oke:

murat_83

murat_83

Üye
Normalde yapmazlar, ikinizinde olması lazım. Ama çok resmi takılmayan bayilerdeki kişilere durumu anlatırsan yapabilirler. Sonuçta annenin oraya gidip gitmediğini nereden bilecekler. Tabi çalışanların keyfine gelirse. Bu arada devir işlemi 30tl gibi bir ücreti var.

Böyle bir çalışma şekli yok. Devir alacağınız kişi ile birlikte orada bulunmanız gerekir. 37 TL devir ücreti vardır.

savas_yal

savas_yal

Üye
37 lira vereceğime yeni hat alırım geçenlerde kullandığım telefonu kendi üzerime alayım dedim hat almaktan daha zor şartlar sundular bende vazgeçtim

gölgee_65

gölgee_65

Üye
37 lira vereceğime yeni hat alırım geçenlerde kullandığım telefonu kendi üzerime alayım dedim hat almaktan daha zor şartlar sundular bende vazgeçtim

Zaten Turkcell'de hat devir işleminin normal hatlardan pahalı olmasının sebebi milletin sizin gibi düşünmesini sağlamak. Nasıl mı?
Adam devir yaparsa 37 tl verecek fakat sıfır kendi adına yeni bir hat alırsa 30 tl verecek, burada amaç adama yeni bir hat aldırıp mevcut abone sayısını sayısal
olarak çoğaltmaktır. sonuçta diğer hattı hiç kullanmazsa bile en az 6 ay aktif kalacak ve Turkcell'de bunun gibileri de hesaba katarak yok bilmem 30 kaç milyon abonem var diyecek :D

• Beğen
Tepkiler: savas_yal
savas_yal

savas_yal

Üye

Zaten Turkcell'de hat devir işleminin normal hatlardan pahalı olmasının sebebi milletin sizin gibi düşünmesini sağlamak. Nasıl mı?
Adam devir yaparsa 37 tl verecek fakat sıfır kendi adına yeni bir hat alırsa 30 tl verecek, burada amaç adama yeni bir hat aldırıp mevcut abone sayısını sayısal
olarak çoğaltmaktır. sonuçta diğer hattı hiç kullanmazsa bile en az 6 ay aktif kalacak ve Turkcell'de bunun gibileri de hesaba katarak yok bilmem 30 kaç milyon abonem var diyecek :D

çok haklısınız ama ben onuda düşündüm hattı değiştirmeye gidersem eğer başka operatöre geçeceğim :)

micropin

Üye
bende değiştirteyim dedim 30 tl istediler geçen sene vazgeçtim şimdi hattımı vodafone"a taşıyıp öyle değiştirmelerini isteyeceğim bu türksel iyice sinirlerimi bozmaya başladı, resmen bizi kaz gibi yoluyor.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
bende değiştirteyim dedim 30 tl istediler geçen sene vazgeçtim şimdi hattımı vodafone"a taşıyıp öyle değiştirmelerini isteyeceğim bu türksel iyice sinirlerimi bozmaya başladı, resmen bizi kaz gibi yoluyor.

Hat devir işlemleri sadece numaranın ait olduğu operatörde yapılmaktadır. yani numara taşıma yapılan operatör hattını devr edemez.

---------- Eklendi @ 21:45:18 ---------- Yazıldı @ 21:43:33 ----------

Yani en son geçen sene öyle biliyordum, sonra kurallar değişmiş ise bilemem. yanlış bilgi vermeyelim :)

micropin

Üye

Hat devir işlemleri sadece numaranın ait olduğu operatörde yapılmaktadır. yani numara taşıma yapılan operatör hattını devr edemez.

---------- Eklendi @ 21:45:18 ---------- Yazıldı @ 21:43:33 ----------

Yani en son geçen sene öyle biliyordum, sonra kurallar değişmiş ise bilemem. yanlış bilgi vermeyelim :)

numaralarınıda alacam başlarına çalacam sonunda o olacak!

gölgee_65

gölgee_65

Üye
  • Beğen
Tepkiler: tinasoft

Üst Alt