[Hata] Telefonunuz Kayıtlı Değil

Sponsorlu Bağlantılar

folfol322

folfol322

Üye
    Konu Sahibi
[Hata] Telefonunuz Kayıtlı Değil
Telefonum için TR Jelly Bean Rom'u kurdum fakat sonrasında telefon güncellemelerini yapamadım. Güncellemeyi çalıştırınca Cihazınız henüz kayıtlı değil diye bir hata alıyorum. Siteden telefonu kaydettirmiştim halbuki. Bunu nasıl çözebilirim bilen var mı?

technoshark

technoshark

Üye
Jelly Bean yaptıysanız zaten güncel romdadır, lakin farklı bir rom ile TR JB yaptıysanız sorun oluşturmuş olabilir. Bence siz Sıfırlayıp eski haline geri getirin sonra blog.lgturkiye de anlatıldığı gibi yükleme işlemini gerçekleştirin.

enver_techno

enver_techno

Üye
Orjinal Türkiye romu olmadığı için diyor onu. Aynı hatayı bende almıştım zamanında. Bizim için yapılan güncellemelerde LG akıllısı FOTA'dan güncellemeyi kaldırıyor. O sıkıntı değil,cihazın sağlam :oke:

folfol322

folfol322

Üye
    Konu Sahibi
eywl. saolun :D 4.0.3 te LG'nin kendi yaptığı hatalar için güncelleme geliyodu. 4.1.2 de sadece "Ana ekran" ve "Anaekran" şeklinde yazım yanlışı olan bi seçenek bölümünden başka bişi görmedim ben :D

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
Bende LG G2 var telefonun imeini değiştirerek tr ye kaydettirdim. ama güncellemede Telefonunuz henüz kayıtlı değil uyarısı alıyorum. ve kitkatı yükleyemiyorum. Ne yapmam gerekir.

enver_techno

enver_techno

Üye
Bende LG G2 var telefonun imeini değiştirerek tr ye kaydettirdim. ama güncellemede Telefonunuz henüz kayıtlı değil uyarısı alıyorum. ve kitkatı yükleyemiyorum. Ne yapmam gerekir.
Telefonun Türkiye'ye kayıt olması biraz zaman alabiliyor, korkmayın. Biraz daha bekleyin. KitKat için de KDZ ile flashlama yapabilirsiniz, o hiç sorun değil ;)
Güle güle kullanın.

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
Kdz flash atma programi heralde
Bu arada imei sorgulattim lgyi samsungun imei ile turkiyeye kaydettirmisim
Ben simdi kdz ile nasil 4.4.2 yuklerim

enver_techno

enver_techno

Üye
Kdz flash atma programi heralde
Bu arada imei sorgulattim lgyi samsungun imei ile turkiyeye kaydettirmisim
Ben simdi kdz ile nasil 4.4.2 yuklerim
Samsung imei olarak kayıt yaptırmasan daha iyi olurmuş,
Kdz yi LG'nin rom sayfasında bulabilirsin,
Yapamam, ya da korkarım bişey felan olur diye dersen Türkiye güncellemesini bekle.

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
Samsung imei olarak kayıt yaptırmasan daha iyi olurmuş,
Kdz yi LG'nin rom sayfasında bulabilirsin,
Yapamam, ya da korkarım bişey felan olur diye dersen Türkiye güncellemesini bekle.

Ama lg g2 nin baska kayit yolu yok, problem olurmu daha sonra

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
Bakalim 17 sinde tr giris yapacam anlayacaz problem varmi yokmu

Üst Alt