hat tasıma iptali

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adar0666

Üye
    Konu Sahibi
hat tasıma iptali
arkadaslar ben memlekete gidecegim için hattımı türkcele tasımaya karar verdim bayiye gititm kayıt yaptım bugun bana 2 ile 6 gün arasında acılır dediler hat suan acık degil memlektette dier hat çekmedigi için türkcele geçmistim 2 ay boyunca orda olmam gerekiyodu ama ertelnedi gidemiyorum bende hat tasıma işini iptal ettirmek istiyorum yarın gitsem iptal olurmu bide tasıma yaptıgım türcell bayisinde degilde baska bayide iptal ettire bilirimiyim

phasan

phasan

Üye
arkadaslar ben memlekete gidecegim için hattımı türkcele tasımaya karar verdim bayiye gititm kayıt yaptım bugun bana 2 ile 6 gün arasında acılır dediler hat suan acık degil memlektette dier hat çekmedigi için türkcele geçmistim 2 ay boyunca orda olmam gerekiyodu ama ertelnedi gidemiyorum bende hat tasıma işini iptal ettirmek istiyorum yarın gitsem iptal olurmu bide tasıma yaptıgım turcell bayisinde degilde baska bayide iptal ettire bilirimiyim
Garanti olmAsi icin tasima yaptigin yere git

QUANTİN

QUANTİN

Üye
malesef ancak 24 ssat içerisinde iptal işlemi yapılabilir

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bilgilerin sisteme girilmeden gittiğinde iptal işlemin olur. Aksi halde numaran taşınır. Ama ardından hemen eski operatörün için dönüş sağlayabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt