HAS İNCULAZCE (fıkra)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
endometozon

endometozon

Üye
    Konu Sahibi
Temel, İngiltere'de oteldeymiş. Oda servisini arayıp:

-Tu, Ti, Tu, Tu, Tu, Tu. demiş.

Oteldekiler telaşa kapılmış bu mesajı çözmek için oraya, buraya haber salmışlar... Sonunda konsolosluktan bir tercüman bulmuşlar ve Temel'in ne dediği anlaşılmış:

'2 çay, 222'ye !'
 
  • Beğen
Tepkiler: TEKSİNSEN ve jejep
TEKSİNSEN

TEKSİNSEN

Üye
Kız sen hep temel fıkraları paylaş
 
Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
Vallahi hoşuma gitti sağol...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt