Harry Potter Hogwarts Mystery v2.0 (Mod)


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Harry Potter Hogwarts Mystery, Android cihazlar için yayınlanan macera oyunudur. Android 4.4 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
MAJOR UPDATE!
Calling all Quidditch fans! Quidditch Season has begun at Hogwarts!
- Players who have completed Year 2, Chapter 6 can now tryout for their House Quidditch Team to begin their journey to Quidditch Cup victory!
- Meet new Quidditch teammates and friends Skye, Orion, and Murphy
- Unlock new Quidditch gameplay mode and customization options
- Learn new Quidditch moves and strategies
- Explore multiple all new Quidditch environments

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt