haritası-navigasyonu iyi olan telefon

• 24 Ağustos 2014
  • 2564 Okunma
  • 9 Cevap

1. arkadaşlar haritası iyi (ilk özellik) kamera ve müzik dinliyebileceğim telefon önerileriniz neler ?
    Nokia ve Samsung harici ?

harita başta lazım olacak en büyük özellik çünkü şehir dışına çıkıyorum ve başka şehre yerleşeceğim bu yüzden baya lazım olacak. fiyat aralığım 1000tl ila 1500 üstüde olabilir önerilerinizi bekliyorum..

Yazan: WastabMan
  2. En iyi harita Nokia'larda sana başka önerebileceğim telefon yok. Ayrıca müzik ve kamera demişsin onlarda Lumia'larda.

iPhone ile gönderdi
    OttomaN TigeR, mvrucu123 ve Gönüldaş bunu beğendi.
  3. Harita için Nokia hariç diyorsun ama başka telefon yok.Nokiada 1200 falanda vermene gerek yok.En ucuz windows Phone telefonu al.Here maps yada Here drive ile navigasyon cihazına hiç ihtiyacın kalmayacak

4. Bence de en iyi haritalar Nokia da var.

5. Harita için nokia der susarım

iPhone ile gönderdi
  6. Nokia başka telefon bilmiyorum 525 bile seni idare eder

7. sony al cevrimdisi harita yukle google maps da var rahat rahat kullan
    ---
    ben z1 compact almak istiyordum ama fiyat fazla geldu suan ici alamam. guzel telefon oneririm buyuk ekranli modellere de bakabilirsin

Samsung ile gönderdi
  8. Lumia bak 925 1020 falan bak

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Nokia hariç demişsin ama haritası iyi başlığını görünce direk lumia demek için girmiştim konuya.
    ---
    Şuan yazdığım 1320 beni deli etti wp 8.1 Developer prewiev sürümü ile bir turlu kararlı 8.1 i de göremedik. 1520 ye falan geldi gerçi. Hatta gdr1 dp daha da güzel olmuş. Neyse geçen gün navigasyonu çok işime yaramıştı.

Mobil cihaz ile gönderdi
    OttomaN TigeR ve mvrucu123 bunu beğendi.
  10. sana şu kadarını söyliyeyim konumu açarak çevrende neler olduğunu genel olarak haritada eklenmiş şeyleri internetsiz olarak taratıp buluyorsun en basitinden kontür yükleceksin ama nerede turcell bayisi var bilmiyorsun arama kısmına "turcell" yazarak yakında tim magazalarını bulabiliyorsun belirli bir menzili var tabiki sana yakın yerde yoksa bulmuya bilir birde mesela geçen dönerci arıyorum bulamadım dolaş dolaşa bunu bulmaz sanıyordum arama kısmına "dönerci" yazdım buldu ve gittiğim yerde doğru dönerci çıktı yani nettsiz kullanmak için nokia ideal, yok ben net alırım devamlı ve aldığım nette güzel kullanmak için uygulamada satın alırım veya androidde hackleyerekte kurabilirsin neyse artık uygun bir fiyatlı android alabilirsin 1000 altında gm discovery diyebilim 1000 üstü ise g2, htc one, fiyatı biraz arttırp sony z1 veya z alınabilir

Yüklüyor...
21/10/2018 - 09:12