Hareketli resimi duvar kağıdı yapamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

mustafapak40

Üye
    Konu Sahibi
Hareketli resimi duvar kağıdı yapamıyorum
arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum ben nokıa 6600 telefon kullanıyorum ama hareketli resimi duvar kağıdı yapamıyorum duvar kağıdı yaptığım da hareketli olan resim tek bir resimde duruyor ve hareket etmiyor ben önceden bi program yüklemiştim onda oluyordu ama o programın adını unuttum programı bilken varsa paylaşabilirmi lütfen acil lazım ilgilenenlere şimdiden teşekkür ediyorum

kanat_58

kanat_58

Üye
arkadaşım bu siteden yapabilirsin telefon için olanı bilmiyorum bulursam koyarım buraya

jatvalca

jatvalca

Üye
sis tabanlı cihazlarda ek bir program olmadan gif,animasyon resimerini duvar kağıdı olarak yapamıyorsunuz
yapsanız bile resim hareket etmiyor.arkadaşın dediği gibi adresten indirilen animasyonlu temaları cihaza kurarken dosya içinde program mevcuttur.programın ismide animator olması gerekli galiba bir deneyin olmazsa başka bir yol bulalım size

mustafapak40

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bu siteden yapabilirsin telefon için olanı bilmiyorum bulursam koyarım buraya

burdan hareketli resşm yaptım telefona attım telefon da arkaplan yapınca hareket etmiyor resim sadece duruyor bi program vardı onu yükleince resim hareket ediyordu ben o programın adını soruyorum

--------------- Ekleme ---------------

sis tabanlı cihazlarda ek bir program olmadan gif,animasyon resimerini duvar kağıdı olarak yapamıyorsunuz
yapsanız bile resim hareket etmiyor.arkadaşın dediği gibi adresten indirilen animasyonlu temaları cihaza kurarken dosya içinde program mevcuttur.programın ismide animator olması gerekli galiba bir deneyin olmazsa başka bir yol bulalım size

kurarken öyle bir program yoktuki

--------------- Ekleme ---------------

bu siteden hareketli tem a yaptım bilgisayara indirdim daha sonra bilgisayardan telefona attım yükleyici olarak değilde ses kaydedici olarak açıyor onu nasıl yükleyebilirim yani yükleyici olarak değilde ses kaydedici olarak açıyor onu nasıl yükleyebilirim

Üst Alt