Tavsiye Hard reset sonrası denim cyan oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DareDevil1320

Üye
    Konu Sahibi
Hard reset sonrası denim cyan oldu.
Bugün cihazı boşaltmak için bir hard reset atayım dedim.

Ne olduysa formattan sonra ekstralar + bilgi kısmında denim yerine artık cyan yazıyor.

Klasörleme gibi denim özellikleri hala çalışıyor ama kafama takıldı. Bir sıkıntı yaratır mı acaba? Bütün sistem uygulamarı güncellendi hala cyan.

Lumia 1320

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
klasörleme vs Denim değil GDR1in özellikleri. siz pfd ile GDR1 ön izlemesini kurmuşsunuz ve pfd'den kaynaklı bir hatadan dolayı ekstralar+bilgi kısmı Denim görüyordu. pfd tikini kaldırınca Cyan olur. siz format atınca GDR1 ön izlemesi yine yüklü ancak pfd'yi henüz kurmamışsınız sanırım o yüzden Cyan görünüyor (ki normali de bu) 1320 resmi Denim güncellemesini almıştı gerçi siz o güncellemeyi kurmuş muydunuz?
bu arada tüm sistem ayarlarının güncellemelerini yaptınız di mi?

DareDevil1320

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba pfd kesinlikle kurmadım.

Cyan'dan resmi güncelleme ile denim'e geçtim. Denim yazısını gördüm sorunsuzca formata kadar.

Evet hepsi güncel ama hala cyan yazıyor.

Ekstralar bilgi için baktım da cihazınızda kullanılamıyor diyor :S Belki sorun bundandır.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Merhaba pfd kesinlikle kurmadım.

Cyan'dan resmi güncelleme ile denim'e geçtim. Denim yazısını gördüm sorunsuzca formata kadar.

Evet hepsi güncel ama hala cyan yazıyor.

Ekstralar bilgi için baktım da cihazınızda kullanılamıyor diyor :S Belki sorun bundandır.
gelen son güncellemede bir çok kişide öyle oldu. sizin ekstralar&bilgi tahminimce eski versiyonda kalmıştır, güncellenmesi gerek ama son gelen güncelleme de bu sorun yaşandığından tuhaf bir şekilde arafta kalmış :) neyse siz hiç pfd kurmamışsanız ve resmi Denimi yüklemişseniz sıkıntı yok, takılmayın orda yazana

DareDevil1320

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler o zaman :)

Genel bir sıkıntıysa eğer sorun yok. Düzelir elbet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt