Hangisini Secerdiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
Hangisini Secerdiniz ?
Umarım Daha Önce Acılmamıştır

Soru 1.
Eger sekiz cocugundan ücünün sagır, ikisinin kör, birinin zeka ozurluguve kadının kendisinin de frengili oldugunu bildiginiz bir kadının hamile oldugunu bilseydiniz kurtaj olmasını onerir miydiniz yoksa doğurmasınımı isterdiniz ?

Soru 2.
Dunya liderini secme zamanı ve sizin oyunuzun önemi cok buyuk. İste adayların ozellikleri:

Aday A. Bir takım kötü politikacılarla isbirligi halinde, astrolojistlere danısıyor. İki metresi var. Bir sigara yakıp digerini sonduruyor ve gunde 8 ila 10 martini iciyor.
Aday B. İki kez isten kovulmus, ogleye kadar uyuyor, universitedeyken uyusturucu kullanmıs ve her aksam neredeyse yarım sise whisky deviriyor.
Aday C. Bir savas kahramanı, vejetaryen, sigara icmiyor, cok nadiren bira icer ve evlilik dısı hicbir iliskisi olmamıs.
hangi adayı secerdiniz?

cllgr

cllgr

Üye
ben daha önce açmışdım ama önemi yok mad-girl duymuyan,bilmiyen arkadaşlar vardır.

mAd_girL

mAd_girL

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(cllgr &#064; Dec 29 2005, 10&#58;57 AM) [post=240040]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben daha önce açmışdım ama önemi yok mad-girl duymuyan,bilmiyen arkadaşlar vardır.
[/b][/quote]
ayy ben ne zman konu açsam hepsi verilmiş oluyo ühü

kurt bey

kurt bey

Üye
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Dec 29 2005, 11&#58;01 AM) [post=240043]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(cllgr &#064; Dec 29 2005, 10&#58;57 AM) [post=240040]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
ayy ben ne zman konu açsam hepsi verilmiş oluyo ühü
[/b][/quote]

sanırım siteyi daha dikkatli gezmelisin

madhead

madhead

Üye
cevap-1: Kesinlikle kürtaj...bari o çocu&#287;un hayat&#305; kaymas&#305;n..
cevap-2:çekimser..ben politikadan ho&#351;lanmam..

yitik savaşçı

Üye
<div class='quotetop'>(hyz53 &#064; Dec 29 2005, 12&#58;19 PM) [post=240083]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
cevap-1: Kesinlikle kürtaj...bari o çocuğun hayatı kaymasın..
cevap-2:çekimser..ben politikadan hoşlanmam..
[/b][/quote]

Tongaya bastın; cevapların verilmesini bekle...

slayer

Üye
Hitler desem...

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Dec 29 2005, 12&#58;23 PM) [post=240088]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(hyz53 &#064; Dec 29 2005, 12&#58;19 PM) [post=240083]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
cevap-1: Kesinlikle kürtaj...bari o çocuğun hayatı kaymasın..
cevap-2:çekimser..ben politikadan hoşlanmam..
[/b][/quote]

Tongaya bastın; cevapların verilmesini bekle...
[/b][/quote]
nasıl yani..?

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Dec 29 2005, 12&#58;25 PM) [post=240090]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hitler desem...
[/b][/quote]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...