Tavsiye Hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Hangisi ?
bunu almayı düşünüyordum ama bugün sunu gördüm özellikleri çok yakın ram ve harddisk aradaki 110 tl ye değer mi :)

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Eğer illaki bunların arasında kaldıysanız olanını alın.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
başka da önerebilirsiniz ama bunlar ıyi gibi :)

Karanlık97

Karanlık97

Üye
başka da önerebilirsiniz ama bunlar ıyi gibi :)

Söylemediğiniz için fiyat sınırınızı 1500TL kabul ediyorum, bu fiyata bu laptop ASUS'tan daha iyi olacaktır. Çünkü işlemcisi daha iyi fakat daha fazla güç tükebilir. Beğendiğiniz ürünü almadan önce olumsuz kullanıcı yorumları var mı diye araştırmayı unutmayın.

• Beğen
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

Söylemediğiniz için fiyat sınırınızı 1500TL kabul ediyorum, bu fiyata bu laptop ASUS'tan daha iyi olacaktır. Çünkü işlemcisi daha iyi fakat daha fazla güç tükebilir. Beğendiğiniz ürünü almadan önce olumsuz kullanıcı yorumları var mı diye araştırmayı unutmayın.
baktım bunada sadece işlemcisi m arada 100 tl fark var benim dediğim 114d modeldeiyi yorumlar var z510 da da :)ama indirime girerse tercihim olabilir 8 gb ssd varmış windows 8.1 yüklediğimi düşünürsem o bölüme olur mu acaba
:)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
baktım bunada sadece işlemcisi m arada 100 tl fark var benim dediğim 114d modeldeiyi yorumlar var z510 da da :)ama indirime girerse tercihim olabilir 8 gb ssd varmış windows 8.1 yüklediğimi düşünürsem o bölüme olur mu acaba
:)
O bölüme yükleyemezsin çünkü hard diske entegre olduğu için hafıza olarak kullanılmıyor zaten yüklense bile yetmez win8.1 8gbdan fazla

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
O bölüme yükleyemezsin çünkü hard diske entegre olduğu için hafıza olarak kullanılmıyor zaten yüklense bile yetmez win8.1 8gbdan fazla
entegre derken bide 8 gbden fazla değil yaw bildiğim kadarıyla :)ben yine 114d de karar kıldım gibi :) o tip beni bitiriyor sonra sonicmasteri çok övdüler :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
entegre derken bide 8 gbden fazla değil yaw bildiğim kadarıyla :)
Hard diskin içinde yani hard disk onu önbellek gibi kullanıyor yani ssd ayrı değil oraya birşey yükleyemeyiz. 64 bit 8 gbdan fazla olması gerek.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam üsttekini al kesinlikle aradaki farka değer.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Tam bir f/p ürünü.
aynenn öyle hocam bu arada buda diğer karşılaştırma ama bunda bi enteresanlık var

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
aynenn öyle hocam bu arada buda diğer karşılaştırma ama bunda bi enteresanlık var
740m r7yi her türlü alıyorlakin bazı noktalarda 740m bazı noktalarda da 840m alıyor hangisi üstün bilemedim enteresan cidden.

messevim

messevim

Üye
740m r7yi her türlü alıyorlakin bazı noktalarda 740m bazı noktalarda da 840m alıyor hangisi üstün bilemedim enteresan cidden.
Bir başka sitenin kıyaslaması

• Beğen
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
45 gün önce vatan computerden aldım z510 u 1850 tl ye gayet güzel bı sorun yaşmadım takır takır çalışıyo :thumbup:

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam oradaki 840m 1gb :DBir kere arada 200 saat hızı farkı var. Kesinlikle 840m çok daha iyi hem yeni ve güncel.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Hocam oradaki 840m 1gb :DBir kere arada 200 saat hızı farkı var. Kesinlikle 840m çok daha iyi hem yeni ve güncel.
aman ezdirmeyin abi biraz hava basalım dedik :ehe
45 gün önce vatan computerden aldım z510 u 1850 tl ye gayet güzel bı sorun yaşmadım takır takır çalışıyo :thumbup:
1850 tl mi :oha:
Bir başka sitenin kıyaslaması
aman ezdirmeyin hocam :ehe
Hocam üsttekini al kesinlikle aradaki farka değer.
anladım hocam bende 114d de karar kıldım fiyat performans tip ses ısınma her şey harika :eller:
bir tane dell görmüştüm r7 vardı hemen hemen aynı fiyat bi danışayım dedim :)

Üst Alt