hangi nokia daha iyi sizce??lütfen yorumlarınızı ve anket cevaplarınızı yazınız!

Sponsorlu Bağlantılar

hangi nokia daha iyi sizce?

• nokia 5000

Kullanılan: 0 0.0%
  • nokia 5200

• nokia 5310 Xpress Music

• nokia 5610 Xpress Music

Kullanılan: 2 8.0%
  • nokia 5300 Xpress Music

• nokia 6233

Kullanılan: 3 12.0%
  • nokia 6300

Kullanılan: 2 8.0%
  • nokia N73

Kullanılan: 8 32.0%
  • nokia N73 Music Edition

Kullanılan: 4 16.0%
  • nokia N81

Kullanılan: 8 32.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
powerr

powerr

Üye
    Konu Sahibi
hangi nokia daha iyi sizce??lütfen yorumlarınızı ve anket cevaplarınızı yazınız!
aralarından seçtiğim hangi nokia daha iyi sizce ve neden iyi cok merak ediyorum telefon alacamda yorumlarınızı bekliyorum!!!...

Ozan

Ozan

Admin
Sadece veya genelde amaç müzik ise xpress music serisi telefonlara bakabilirsiniz ancak özellik olarak ben N81 Derim içlerinden.

gabico

gabico

Üye
ne kadar saçma bir anket tabikide nokia n81

yusufucan

yusufucan

Üye
N73 Music edition....ses ve kamera özelliği GüsELL

gabico

gabico

Üye
saçmalık tabikide nokia n81 ama sen müzik veya kamerayı fazla seviyorsan en iyi müziktelefonu ankette nokia 5700 xpress music zaten çok net çıkarıyor al bir müzik özelliklerine bak azın açık kalacak ses zikzak şeklinde gelebiliyor ayarla tabi suyun altında gibi geliyor mağarada gibi telefon harika

powerr

powerr

Üye
    Konu Sahibi
müzk için olucak alacağım telefon!!..

Nazy

Nazy

Üye
Ankette bulunanların arasında en iyisi N81

gkhn13

gkhn13

Üye
bütçen yeterli ise n81

Silinen Üye 299735

Üye
N73 ve N81

kaan0

kaan0

Üye
ben n73 alcaktım ama galiba bazı yazılımsal sorunları var arkadaşınki kitlenip duruyodu sonra nokia telefona 3 hoparlör koymuş 2 si üstte biri altta ama üsttekilerden biri bazı telefonlarda çalışıp bazılarında ise çalışmıyomuş bende gidip en temizinden n81 aldım:)

powerr

powerr

Üye
    Konu Sahibi
yaw sole muzik için bi tel arıyorum tekrar belirtemde ona göre bişi soleyin plz onerilerinizzi ona göre yapın

king512

king512

Üye
ne şaçma aneket yaa bu burda ii telefon yo ki n82 n78 n95 n95 8gb

ama bence n95 8gb

--------------- Ekleme ---------------

müzik arıysan 5610 tabi ki

schumici

schumici

Üye
bence n73. me'yi tercih etmiyorum çünkü me deki müzik kısayol tuşu n73te daha fonksiyonel. am me deki kulaklıkta keşke n73te olsaydı

huseyin12345

huseyin12345

Üye
nokia 6233 fiyatı çok uygun ve çift hoparlör ile N73 kadar ses çıkarabiliyor

canberk35

Üye
bence n73. me'yi tercih etmiyorum çünkü me deki müzik kısayol tuşu n73te daha fonksiyonel. am me deki kulaklıkta keşke n73te olsaydı
Furkan sen zate o tuşar müzik atamadın mı ? Bence o tuşun fonksiyonel olmasına zaten gerek yok :oke: Etkin bekleme uygulamalarına atamak o tuşa atamak kadar kullanışlı olmazl zaten etkin bekleme uygulamalarına daha farklı uygulamalar atarsın :oke:

Anketi sorarsanız benim için kamera ve müzik önemli o yüzden n73 me :yuru.Zaten wi-fi kart olayını bekliyoruz n73 için.n81 2 mgpx. belirtiyim ve 16m olduğu için şarj sorun olabilr :hmmm:hmmm

cemre007

cemre007

Üye
n82 de olabilir... ama burda tabiki n81

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt