Hangi led tv

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Hangi led tv
Arkadaşlar led tv almayı düşünüyorum fiyatlar çok yüksek dandik bir televizyonada para vermek istemiyorum tüplü bozuldu yoksa led benim neyime sizlerim fikir ve önerilerini almak istiyorum max iki bin bütçe 32 inç full hd internet smart önemli değil görüntü kalitesi iyi kanal geçişi hızlı olsun hdmı olsun başka birşey yok vestel gurindig philips telefunken Toshiba bunlardan yada başka öneriler bekliyorum teşekkür ederim

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Full hd modellere bakacaksınız o zaman. Görüntü kalitesi iyi . 1000 hz ekranlı alırsan samsung , lg önerimdir.

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Full hd modellere bakacaksınız o zaman. Görüntü kalitesi iyi . 1000 hz ekranlı alırsan samsung , lg önerimdir.
Lg hem ucuz hem de samsung a eşdeğer
pek bi farkları yok.
Bi akrabamız da var.
Memnunlar.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
gonyalı

gonyalı

Üye
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj birleştirildi:

Vestel de iyi televizyon kategorilerindeç
Her markadan memnun olanda olmayanda var elektronik şans işi fiyat olarak Toshiba ozelik bakımından hem farklı hemde ucuz vestel bayilerinde bulabilirsem önceliğim bu yoksa vestel düşünüyorum

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
a101 ve bime gelen ucuzları kovala. Hi level tasviyemdir.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Her markadan memnun olanda olmayanda var elektronik şans işi fiyat olarak Toshiba ozelik bakımından hem farklı hemde ucuz vestel bayilerinde bulabilirsem önceliğim bu yoksa vestel düşünüyorum
Oda da mesafe ne kadar ?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
a101 ve bime gelen ucuzları kovala. Hi level tasviyemdir.
Fiyat iyi de şikayet çok maalesef onuda araştırdım
Mesaj birleştirildi:

Plihsp yada vestel almayı düşünüyorum fiyat konusunda hangisi uygun olursa plihsp da kampanya var dediler 2100 olan tv 1800 olmuş toshiba da aklımdan geçmiyor değil ama gerçek Japon malı değil lafın kısası hepsi bir birinden dandik nedeni ise bunları yapan insanlar dandik yapacak bişey yok

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Toshiba hı level Vestel aynı Fabrikadan çıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
vestel al geç.fiyat olarakta iyi arayüz vsde güzel

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Evet aynı fabrikada üretiliyor olsada kalite farkı var bir birinden
Tamamen aynı. Kasa bile aynı. Sadece marka farklı ve yazılımdan birkaç özellik kapatılmış istersen vestel yazılımı yükleyebiliyorsun.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı

Üst Alt