Hangi Banka Yasal Olmayan Kart Ücretine Faiz Ekliyor?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan.yildirim

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Banka Yasal Olmayan Kart Ücretine Faiz Ekliyor?

Bankaların yasalara aykırı davranarak uyguladığı kredi kart aidatlarının yasal olmadığı kanunlarla belirtilmesine rağmen, halen bankaların kredi kart aidatları aldığı görülmektedir. Kredi kart aidatları yasal değilken yasal olmayan kredi kart ücretine faiz ve masraflar eklenir mi?

Alttaki bir numaralı belgeyi incelediğinizde kart ücreti yansıtıldığı görülmektedir. 2 Numaralı belgeyi incelediğinizde ise bir önceki dönemin kart ücreti dışında tüm borcun ödenmesine karşın, faiz ve ücretler bölümü incelendiğinde haksız bir şekilde yasal olmayan kredi kartı ücretinin bedeline yine yasal olmayan faiz ve masrafların eklendiği görülmektedir.


Saygıdeğer devletimin yetkililerinin,
Vatandaşlarımızın daha fazla mağdur olmaması için bu duruma en kısa sürede el koymasını rica ediyorum.


Saygılarımla
Hasan Yıldırım


 
  • Beğen
Tepkiler: ● aLuvi ●
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
1
Görüntüleme
408
YaşlıTaşCocuk54
haydaravısyon
Cevap
1
Görüntüleme
271
hizan
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
455
Haydar
Haydar
Cevap
1
Görüntüleme
358
Astrosman


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt