Hangi Antivirüs?

Sponsorlu Bağlantılar

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Antivirüs?
Arkadaşlar bilgisayarımı alalı yaklaşık bir ay oldu ve hala bir antivirüs programı yüklemedim. Sizin önerilerinize göre seçecem bi tanesini. Sizce hangi antivirüs programını yükleyeyim. Kısıtlı veya süreli olmaması benim için önemli ama öncelikli olarak iyi koruması lazım. Bu arada önerdiğiniz programı yükleyebileceğim bi linkle gönderirseniz memnun olurum.

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Arkadasim kaspersky internet security yukle internette urun anahtarli aktiflestirmeler var bak yaparsin ben oyle kullaniyorum cok guvenli.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Arkadaşlar bilgisayarımı alalı yaklaşık bir ay oldu ve hala bir antivirüs programı yüklemedim. Sizin önerilerinize göre seçecem bi tanesini. Sizce hangi antivirüs programını yükleyeyim. Kısıtlı veya süreli olmaması benim için önemli ama öncelikli olarak iyi koruması lazım. Bu arada önerdiğiniz programı yükleyebileceğim bi linkle gönderirseniz memnun olurum.

Eminim yasal lisanslı kullanmak istiyorsun :)

2014 güncellemesi dahil olarak Media Markt'ta Norton Internet Security var 15 TL :good:

AHKE

AHKE

Üye
bitdefender en iyi av secildi

ozakin70

ozakin70

Üye

Eminim yasal lisanslı kullanmak istiyorsun :)

2014 güncellemesi dahil olarak Media Markt'ta Norton Internet Security var 15 TL :good:

O sadece internet koruma ben bir çok anti virüs denedim aralarinda en güzel 3ü hatta zirvedirler sırasız şekilde kaspersky, eset nod32, avira
Kaspersky ve nod32 kullanimi cok basittir ve türkçe destekli ama avira biraz daha profesyonel ve degisik bi ingilizce cogu kisi kullanimini bilmez ve agirdir bu yuzden tavsiye edilmez yeni pc aldigini soyluyorsun ozellikler iyi ise bu üçünden birini yükle ben imzamdaki notebookta Kaspersky pc+internet 2013 kullaniyorum bana knkm hediye etmisti tesadufen nette gezerken mayonezde sürümünü gördüm olsun yine knkm beni düşünmüş almış

CABBAR

CABBAR

Üye
Kaspersky eğer bilgisayarın yeterli donanıma sahip değilse yorar bilgisayarı. Ama gayet başarılı. Hem hafif olsun hem ücretsiz olsun diyorsan avira free 2013'ü tavsiye ederim.

Bulut tabanlı, Amerika merkezli bir antivirüs vardı ismini hatirlayamadım. Aslında bir araştır derim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Çok ağır virüs programları kullanıp pcyi yormaya pek gerek yok açıkçası dosyalarınızı yedekleyin önemli gördüklerinizi yeterli. Bu işi büyütmeye gerek yok artık herkes nereden virüs kapacağını biliyor biraz dikkat edersin antivirüse bile gerek kalmaz ama işinizi garantiye almak açısından yüklemek doğru olur. Bana sorarsan eset öneririm uçanı kaçanı yakalıyor bazen oyun c.racklerinde falan dll dosyalarını virüs olarak algılayıp nazlanabiliyor ancak o dosyaları tarama dışında bıraktığınızda daha ilişmiyor. Ayrıca laptop kullanıyorsanız kesin öneririm anti thieft özelliği ile çalınmaya karşı koruyor.

TF Damons

Üye
Avg kullan bro

cloudcomp

Üye
ben antivirüs olarak şu markaları denedim:
Kaspersky: çok iyi fakat donanımın yeterliyse değilse bilgisayar yarıyor.
Norton: çok çok iyi herşeyi mükemmel
Avast: ücretsiz ve o yüzden sevdim.
Mse: bulaşma. Fakat bilgisayarda sakıncalı şeyler yapmayacaksan idare eder.
İyi bayramlar.

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla genelde Kaspersky ve Nod23 öneriyorsunuz. Kaspersky için donanımın yeterliyse derken neyi kastettiğinizi tam olarak anlayamadım ama PC min donanım özellikleri gayet iyi. Hangi özellik gerekliyse söyleyin bildiririm ben kaç olduğunu. Nod32 yi daha önce çok kullandım da son indirdiğimde biraz sorun yaşadım o yüzden link istemiştim sizden. Bu arada lisanslı lisanssız fark etmez kesinlikle ücretiz olmalı diyebilirim ama Avast hariç ondan memnun kalmadım doğrusunu isterseniz. Yani donanımından gerekli özellikleri anlatırım ben, Kaspersky için neler gerekli siz söyleyin yeter. Onun dışında Nod32 düşünüyorum onun da sınırsız olarak kullanabileceğim bi linkini veriseniz çok memnun olurum. Yardımcı olan ve olacak herkese teşekkür ederim.

- - - Eklendi - - -

Bu arada Minecraft'ı multi oynamak için güvenlik duvarını kaldıracam da bu muhabbet ordan çıktı şimdi yesyeni bilgisayara virüs bulaştırmayalım :)

Üst Alt