Aksiyon Halo 4 PC için 17 Kasım'da Çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Halo 4 PC için 17 Kasım'da Çıkıyor
Yayıncı Microsoft ve geliştirici 343 Industries, Halo 4'ün PC için 17 Kasım'da çıkış yapacağını duyurdu.

Steam'de 61,00 TL olan Halo: The Master Chief Collection'ın bir parçası olacak veya ayrı olarak da alınabilecek. Ayrıca Xbox Game Pass'e de dahil.

Oyunun tanıtım yazısı:


İntikam almaya ve yok etmeye kararlı kadim bir şeytanla savaşmak üzere Master Chief’in muzaffer dönüşüne şahitlik edin. Gizemli bir dünyada mahsur kalan, yeni düşmanlarla ve ölümcül teknolojilerle yüzleşen Master Chief için evren asla aynı kalmayacak.

Bilgisayar Seçenekleri/İyileştirmeleri: 4K'ya varan UHD çözünürlük ve 60+ FPS hız ile Halo 4 bilgisayarlarda bile çok daha iyi görünüyor. Diğer olağan bilgisayar seçenekleri olarak özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor.

Harekât: Kadim bir şeytan uyanır ve yeni bir destan başlar. Gemi kazası nedeniyle gizemli bir dünyada mahsur kalan Master Chief, eve dönüş yolunu bulmak için antik bir uzaylı ırkının şeytani sırlarını açığa çıkarmalıdır. Fakat Master Chief gerçeği ararken bazı sırların toprak altında kalmasının daha iyi olduğunu öğrenir.

Çok Oyunculu: Halo 4'ten 25 çok oyunculu haritasıyla Halo maceranıza devam edin. Oyuncuların her zamankinden daha çok zırh parçası değiştirmelerine olanak sağlayan güncellenmiş bir zırh özelleştirme sistemi içerir. Ayrıca Atölye ve İzleme modlarıyla oynamanın sayısız yolu da dâhildir.

Spartan Ops: Halo 4 harekâtlarının bıraktığı yerden hikâyeye devam eden işbirliğine dayalı, yenilikçi, aralıklı, kurgu temelli görevleri tecrübe etmek için UNSC Infinity gemisinde yerinizi alın.

Fragman:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Benzer Konular

Cevap
5
Görüntüleme
1K
Parende_N
umitgul18
Cevap
5
Görüntüleme
216K
abandonware
Cevap
30
Görüntüleme
3K
abandonware
haydaravısyon
Cevap
3
Görüntüleme
4K
PremiumWork


Üst Alt