1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Half Life 3 nasıl olacak

 • 23 Eylül 2012
 • 250 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. [h=2]Yıllardır devam oyunu beklenen Half Life 3 nasıl olacak? İşte ilk ipuçları...[/h] < Resmi açmak için tıklayın >

  Half Life 3'e dair dedikodular yıllardır hız kesmeden ortalıkta dolaşmaya devam ediyor.

  Fransız Oyun sitesi Le Journal Du Gamer’a konuşan adı açıklanmayan bir kaynak, Half Life 3'ün gelişim sürecinin defalarca durdurulup yeniden başlatıldığını; ancak Valve’ın şimdi izlemeyi planladığı yolun daha farklı olduğunu ifade etti.

  Söz konusu kaynağa göre, Valve Half Life 3'te ”open world” unsurlarına da yer vermeyi planlıyor. Skyrim ve Fallout gibi oyunlarda da kullanılan bu unsurlar, oyunun daha gevşek bir senaryoya sahip olacağı ve geniş kapsamlı bir sanal dünyada geçeceği anlamına geliyor.

  Half Life 3'ün ”open world” unsurlarını barındırıp barındırmayacağı belirsiz olsa da, bunu öğrenmek için uzun bir süre beklemek gerekecek. Zira; gelen haberlere göre Valve oyunun piyasaya çıkış tarihini 2013'ün de sonrasına atmış durumda. Half Life 3'ün yayınlanması için 2014'ün ilk ayları işaret ediliyor.
   


  Yazan: tragedie
 2. Daha da çok ver be
   
 3. Hikayeyi paylaşsalar yeter. :D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 19:58