Half-Life 2: Episode Two v50

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Half-Life 2: Episode Two v50
aNDROİD 4.4 ve üzeri gerektirir. Oldukça yüksek grafiklere sahiptir bu sebeple nvidia shield tabletlerde çalışmaktadır.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: marvelhayrani ve RetaXter

atakanokur

atakanokur

Üye
sadece tegrada çalışıyor :( bunu modlusu yokmu diğer gpu larda çalışan?

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Karavelaa

Üye
Teşekkürler.

• Beğen

H0lligan

Üye
Episode 1 de saadece nvidia shild lerde calisiyordu bende nvidia shild build.prop unu indirmisdim cihaz açılmamışdı :Dbunu, 1i veyahutta bu studyonun portal oyunu var bunlardan birini mali de acma sansimiz varmi acaba ? Yada oyunun uzerinde bi oynama yapip grafikleri dusurme sansimiz varmi ?

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

• Beğen

H0lligan

Üye
Mali de denemeyin acilmiyor bosuna 2-3 saat bekleyip 4.33 gb indirdim

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Lg g3 deneyen varmı acaba ?

Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkurler

soldierman

soldierman

Üye
Beyler rootlu teller icin gltools ile acmayi deneyin.Sanal islemci komutu uygulanip oyun frekanslari ayarlanir ama grafikleriniz kaldirirmi bilemem

H0lligan

Üye
Beyler rootlu teller icin gltools ile acmayi deneyin.Sanal islemci komutu uygulanip oyun frekanslari ayarlanir ama grafikleriniz kaldirirmi bilemem
Ben dedigin programi yukledim surucuyude yukledim hangi ayarlari yaparsam acabilirim bu oyunu mali de ?

soldierman

soldierman

Üye
Kardesim programin icinden islemcini n vidia serisine getir tegraya onun disinda birkac ayar daha var ust kisimlarda tam hatirlayamiyorum ordan bir dene sirayla illaki biri olucaktir suan pro aktif degil bende telinin ramide 1 in ustunde olmasi lazim unutmadan

H0lligan

Üye
Kardesim programin icinden islemcini n vidia serisine getir tegraya onun disinda birkac ayar daha var ust kisimlarda tam hatirlayamiyorum ordan bir dene sirayla illaki biri olucaktir suan pro aktif degil bende telinin ramide 1 in ustunde olmasi lazim unutmadan
Tamam bu yazdiklarinin ozeti s3de olmaz saol yinede :)

turancen

turancen

Üye
Lg 3 te nasıl çalıştıracağız acaba :D çok istiyorum bu half life 2 serisini telefondan oynamak.. Adamlar niye portlama yapmıyorlar anlamış değilim.

H0lligan

Üye
Lg 3 te nasıl çalıştıracağız acaba :D çok istiyorum bu half life 2 serisini telefondan oynamak.. Adamlar niye portlama yapmıyorlar anlamış değilim.
Sen bunun dosyalarina girdinmi hic :) 4.33 gb ama icinde bir suru kb lik mb lik dosya var binlerce dosya yazmislar belkide aylar surmusdur ben olsam aynen portlamakla ugrasmazdim acikcasi :)

turancen

turancen

Üye
Sen bunun dosyalarina girdinmi hic :) 4.33 gb ama icinde bir suru kb lik mb lik dosya var binlerce dosya yazmislar belkide aylar surmusdur ben olsam aynen portlamakla ugrasmazdim acikcasi :)
Para kazanacaksam niye portlamayım, şahsen yüksek donanımlı android cihazlar için portlasınlar satın alırım :D

H0lligan

Üye
Para kazanacaksam niye portlamayım, şahsen yüksek donanımlı android cihazlar için portlasınlar satın alırım :D
Pc alirsam gel senle ugrasak portlayak ozaman ne dersin satariz kara borsadan :D 50 liraya

Emre

Üye
:tşk:

Üst Alt