Half-Life 2: Episode One v56

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Half-Life 2: Episode One v56
Dünyaca ünlü half life oyununun android için portlanmış halidir. 23mb apk boyutu vardır ve android 4.4 üzeri gerektirir.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: uater, erkan_34 ve Oğuzhan

turancen

turancen

Üye
Peki datası ne olacak, oda en az 3 gb a yakın

detaay

detaay

Üye
Portlanmis deyince bende telefon için portlanmis sandım indirdim açılmıyor başta belirtseydin keşke neyse tabletler için indirilebilir belkide

jojo_va

jojo_va

Üye
Online oluyormu?

turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar bu oyun öyle her android telefon ve tabletlerde açılacak bir oyun değildir, sadece NVIDIA SHIELD tabletlerde çalışıyor
Herkese duyurulur. Konuyu paylaşan arkadaş bundan haberi yok herhalde

• Beğen
Tepkiler: detaay

Inception-6-

Üye
Portlanmış denilince bi denedim ama tab 3 de açılmıyor

playloud

playloud

Üye
Oyun sadece Nvidia Shield tabletlerde çalışmıyor. Snapdragon 801 ve adreno 330 gpu olan telefonda bizzat çalıştırmayı başardım. GLtools yüklerseniz gpu olarak Tegra 4 gösterip oyunu çalıştırabilirsiniz. Ustelik oldukça akıcı çalışıyor. Tek sıkıntı bir gamepad e ihtiyaciniz var. Yada marketten gamekeyboard+ uygulamasını yükleyerek sanal gamepad kullanın. Kolay gelsin..

55EnGizli

Üye
Oyun sadece Nvidia Shield tabletlerde çalışmıyor. Snapdragon 801 ve adreno 330 gpu olan telefonda bizzat çalıştırmayı başardım. GLtools yüklerseniz gpu olarak Tegra 4 gösterip oyunu çalıştırabilirsiniz. Ustelik oldukça akıcı çalışıyor. Tek sıkıntı bir gamepad e ihtiyaciniz var. Yada marketten gamekeyboard+ uygulamasını yükleyerek sanal gamepad kullanın. Kolay gelsin..
Teşekkürler. Bu arada note 4 acarmı

Üst Alt