Telefon Tavsiyesi Hala ve Hala İphone 4 ile N8 karşılaştıranlar =)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
clarsa

clarsa

Üye
    Konu Sahibi
Hala ve Hala İphone 4 ile N8 karşılaştıranlar =)

burayı inceleyin ve iphonun nasıl ezildiğini görün !

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bizim ülkede bişeye körü körüne bağlı kalan çok insan var, demek istediğim sen bu karşılaştırmayı at bir kenara istersen Apple'dan yetkili birini getirtip "N8; Iphone 4'ten daha iyidir" ya da "Iphone 4'ü alan veya savunan aptalın önde gidenidir" dedirt kısacası hakaret ettirsen bile N8'in iyi olduğunu tüm dünya söylese bile gene de hala daha "Iphone 4 en iyi telefondur" derler. Yani değişen bişey olmayacak malesef Apple kullanıcıları Nokia'yı kötülemeye başlicak, Nokia'dan vakti zamanında kazık yiyen ya da yediğini düşünen farklı marka telefonlar kullananlar gelip Nokia'yı kötülemeye başlicak "siz enayisiniz eski teknolojilere para veriorsunuz işlemcisi şöyle böyle zart zurt" diye devam edicek her konuda bu oluyor. Bir Samsung kullanıcısı olarak ve telefonumu çok seviyorum Samsung harika bir marka ama bencede N8 daha iyi ama işte bunu anlatamıyorsun malesef Iphone 4 kötü demiyoruz zaten süper telefon ama N8 ondan biraz daha iyi :)

Utku

Utku

Üye
telefon işte :ehe

mavrick

mavrick

Üye
bizim ülkeyle alakası yok youtubedaki tartışmaları görmüyosunuz ispanyollar birbirine girmiş,insan psikolojisi

serkan719

serkan719

Üye
Tabiki N8

Starsley

Tabiki n8 daha iyi ama napıcan adamlar 2000 lira bayılmışlar tabi savunacaklar

pRime.

pRime.

Üye
Artık böyle karşılaştırmalar çok saçma gelmeye başladı bana. Hangi teli alacağın ihtiyaca bağlı bence. "Param var, insanlara hava atmak istiyorum, sabahtan akşama kadar oyun uygulama takılırım, yüksek özellikli işletim sistemi sevmem işletim sisteminde görsellik benim için önemli." diyorsan Iphone 4 alırsın.

"Tek bir telefonda "neredeyse" tüm özellikler bulunsun, "taş gibi" sağlam olsun, müthiş bir kamera olsun, fiyatı da 1000tlyi aşmasın ve sonuna kadar symbian." diyorsan N8 alırsın.

• Beğen
Tepkiler: geneluye
Uruloki

Uruloki

Üye
Artık böyle karşılaştırmalar çok saçma gelmeye başladı bana. Hangi teli alacağın ihtiyaca bağlı bence. "Param var, insanlara hava atmak istiyorum, sabahtan akşama kadar oyun uygulama takılırım, yüksek özellikli işletim sistemi sevmem işletim sisteminde görsellik benim için önemli." diyorsan Iphone 4 alırsın.

"Tek bir telefonda "neredeyse" tüm özellikler bulunsun, "taş gibi" sağlam olsun, müthiş bir kamera olsun, fiyatı da 1000tlyi aşmasın ve sonuna kadar symbian." diyorsan N8 alırsın.

helal çok güzel yroum ve bir yerden alıntı yapıcam şimdi hangisi diye sormuştum bir abimize bayağıda ünlüdür mobil piyasada verdği cevap:
''N8 kendi başına tüm ihtiyaçlarınıza cevap olmaya çalışan ama asıl yeteneği multimedia konusunda iddialı bir cihaz, i4 ise bilgisayar ve ek uygulamalar olmadan kullanılamayan, asıl yeteneği uygulamalar ve internet olan bir cihaz''

pRime.

pRime.

Üye
+1 :)

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Video gayet açık diğer yönleri tartışılır ama iPhone'nin web performansı açık ara önde :)

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
internet olarak iphone 4 ama şıklık olarak n8 ağır basıyor :D

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
konu ile alakasız mesajlar yazmayalım lütfen ceza alabilirsiniz

bahittin

Üye
ya kardeşim Q klavye programı varmı n8 in _yan cevirmden

pRime.

pRime.

Üye
Swype var ama destekler mi bilmiyorum.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
evet

geneluye

geneluye

Üye
sadece operating systeme bakıp bir iki saniye düşünürsen iphone un nokia yı ezdiğini görebilirsin o da yetmediyse proccesor speed ve Ram e bakabilirsin iphone her türlü ezer

ercnshn'

ercnshn'

Üye
ğer güzel bir tel istiyosanız Samsung GAlaxy S2 olmalı

reberemo

Üye
hafız zannım bu anna öncesi. son durumu da görebilsek keşke..
Video gayet açık diğer yönleri tartışılır ama iPhone'nin web performansı açık ara önde :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...