Hagi'den Hakan Şükür'e övgüler!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Adını G.Saray'ın tarihine altın harflerle yazdıran Hagi, eski takım arkadaşı Hakan Şükür’ü öve öve bitiremedi...
Aslan'ın efsane 10 numarası Hagi, "Kim ne derse desin, Hakan Şükür, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük 10 futbolcusundan biridir" açıklamasını yaptı.

Galatasaray formasıyla büyük başarılar elde eden ve adını Sarı-Kırmızılı kulübün tarihine altın harflerle yazdıran Hagi, yaptığı açıklamada, eski takım arkadaşı Hakan Şükür’ü öve öve bitiremedi.

Efsane 10 numara, Kral’la ilgili olarak şunları dile getirdi: “Kim ne derse desin, Hakan Şükür dünyada gelmiş geçmiş en büyük 10 futbolcudan biridir. Karakter yapısı ve sporculuğu, ona her zaman saygı duyulmasını gerektirir. Daha Galatasaray’a ilk geldiğimde onun kim olduğunu anlamıştım. Ona sürekli saygılıydım. Karşılıklı dostluk kurmaya çalıştık. Kimse onun kariyerine ve insanlığına bir şey diyemez. Sadece başkalarına örnek olabilir.”
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt