Hafıza Rahatlatma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Hafıza Rahatlatma
Hafıza Rahatlatma
Telefondaki ramin yükünü hafifletmek için menü tuşuna basılı tutup çıkan menüdeki uygulamaların hepsinden sadece tel ikonu kalana kadar; kendi çıkış komutlarıyla (back exit vs.) veya "c" tuşuyla çıkın.

bundan sonrada açtığınız menülerden kırmızı tuşla çıkmak yerine bu şekilde çıkarsanız yetersiz hafıza gibi hatalarla karşılaşmazsınız.

senarist

Üye
mantık bilgisayar mantıgı degilmi :) kapatıp yeniden acsak sanırım daha güzel olur;)

ayucuk

Üye
aslinda ne olursa olsun telefona her gun bi restart atmak gerekir. kucuk alet ne yapsin :D:D

hecebay

Üye
eyvallah baba saolasın :artı:

keniken

Üye
walla restart yapmak konuyu çözüyo çoğu zaman..ekranın aydınlatması ile ilgili bi sorun vardı..foruma yazıp sormayı düşündüm..ama önce bi bakayım, belki bi yerde anlatılmıştır dedim..ve burayı okudum..

teşekkürler arkadaşlar ;;)

secret1

Üye
:D :P
Originally posted by keniken@May 18 2005, 12:06 PM
walla restart yapmak konuyu çözüyo çoğu zaman..ekranın aydınlatması ile ilgili bi sorun vardı..foruma yazıp sormayı düşündüm..ama önce bi bakayım, belki bi yerde anlatılmıştır dedim..ve burayı okudum..

teşekkürler arkadaşlar ;;)
[post=57684]Quoted post[/post]​
ewet

KsK OnLiNé

Üye
bende ztn sadece tel var ama hata veriyor hafıza full doluda 64 mb yetmiyor sandisk 512 beğendim o da piyasada yok şuan :( 256 alacağıma 512 almak daha mantıklı geliyor..

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
bilgisayar mntığı arkdişler

ne kadar açık program var sa kapatın

MİNİ COMPUTER NEDE OLSA!!

ibonline

ibonline

Üye
gecmiş konulara gitmiyelim

zartan

zartan

Üye
paylaşım için teşekkürler

tolgaklc

Üye
sagol

alikelek

Üye
Paylaşim Için Saol Ama çoğumuz Biliyoz Bunu Yinede Teşekkür

hkndmrl

Üye
sağol........

GÖKHANX

Üye
herkez biliyo ama saol

dreamboys69

dreamboys69

Üye
biri tozlu sayfaları açmış yine:ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt