Hafıza kartları toptan satışı 1 GB: 4 USD.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

therowlz

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartları toptan satışı 1 GB: 4 USD.
Merhaba,

Kingston marka cep telefonları için hafıza kartları vardır. Bu ürünler yurtdışından getirilmiş ve stokta bekleyen ürünlerdir.

Ürünlerin sadece toptan satışı vardır ve en az 50 adet alım şeklinde anlaşma sağlanır.

Ürün ve fiyat ile ilgili bilgiler;

Kingston 1 GB hafıza kartı: 4 USD.
Kingston 2 GB hafıza kartı: 4.5 USD.
Kingston 4 GB hafıza kartı: 7 USD.

Tekrar söylüyorum, en az alım adedi 50’dir. Lütfen 50 adet altında ürün siparişi vermeyiniz.
Siparişlerinizi özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz. İstanbul içi elden teslimat yapabiliriz veya kargo ile ürünü gönderebiliriz. Hangi yolu seçerseniz o şekilde gönderilir.

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca ürünler vakumlu ve Micro SD'dir.

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
bana bir tane 4 gb lazım ona göre fiyat nedir?

therowlz

Üye
    Konu Sahibi
Malesef, tek olarak satış yok. Zaten en az alım 50 adettir diye 2 kere belirttim.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Bilgi:
Toptan satışı maalesef maxicepte zor olur çünkü burdaki herkez kendi telefonuna almak isteyecektir.Bu yuzdende tek satış sizin için daha karlı olacaktır.

yusufcan0163

Üye
ben toptan hafıza kartı almak istiyorum 1000 adet yardımcı olursanız sevinirim beni byu numarada bulabilirsiniz 0539 741 60 42

mgoney

Üye
selam 40 adet 1 gb 10 Adet 2 gb almak istiyorum fiyat 250 lira olurmu istanbuldan abime teslimat yapılacak yada abim gelip alabilir acilen cevap yazınız lütfen 5347694628

LEVO09

Üye
Bana bu hafta içinde gelecek hafıza kartları var 512 ve 1.gb 1 hafta içinde ama adetli olursa fiyat uygun olacaktır.gelince sizlere adresimi gerekli olan tum bilgilerimi vercegim yıldırım iletişim..

azapreis

Üye
bana 25tane 1gb 15tane 2gb 10tane 4gb kart lazım kardeş. birde varsa elinizde başka telefon aksesuarları görüşelim.

mesutt87

Üye
Merhaba .

Sattığınız hafıza kartlarından 2 gb Kingston olan üründen 10 bin adet almak istiyorum. İrtibata geçerseniz sevinirim.

Mail adresinizi yada telefon numaranızı yazarsanız çok iyi olur.Bu arada İstanbulda ikamet ediyorum alışverişimizde kolaylaşmış olur. Saygılar..

HerSeyLazim

Üye
msn adresim [email protected]

--------------- Ekleme ---------------

msn adresim [email protected] elinizde ürün varsa msn adresim yada 0543 273 36 07 nolu telefondan bana ulaşın lütfen toplu alım yapılıcaktır....

sahabettin

Üye
hani kardeşim ne fiyat var ne bişe hagi hafız kartını fiati nerde

reklamcim

Üye
hafizakart.net iletişim alın görüşün
yada damaın numaraı şuydu 534 855 34 34

kelebekgsm

Üye
1 Gb 2Gb 4Gb Toptan Hafıza kartları ŞOK fiyatlarla

Kingston sandisk Toshiba Mico Sd

Ürünlerimizin hepsi adaptörlüdür

Bütün ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir

İstanbul içinde kredi kartı çekim imkânı

Türkiye’nin Her yerine adrese teslim kapıda ödeme
Kolaylığı

Ürünlerimizden memnun kalmazsanız sorgusuz sualsiz
Anında geri geri ödeme
Ürünlerimizde çıkacak sorunlardan bire bir değişim kolaylığı
Kelebekgsm güvencesiyle

Hemen arayın ürünlerimizdeki kaliteli ve ucuzluğun şokuna sizde inanamayacaksınız

Tel: 0534 963 94 37
Web adresimiz:

Msn [email protected]
Destek [email protected]

Mail: [email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt