hafıza kartından tema yükleme..

Sponsorlu Bağlantılar

mekancı

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartından tema yükleme..
arkadaşlar

motorola telefonuma hafıza kartından oyun uygulama ve tema yükleyemiyordum...

blackrown nick li arkadaşın yardımıyla oyun yükleyebildim...

ama TEMA yüklemek için ne yapmamız gerekir....

teşekkür...

• Beğen
Tepkiler: nesto3

blackcrown

blackcrown

Üye
hafıza kartından tema, skin yüklemesi yapamazsın. telefonunu bir bilgisayara bağlayıp skiman programını kullanarak dilediğince yükleme yapabilirsin. sen telefonunu bilgisayara bağla, program ve skinleri ben sana yollar nasıl yükleme yapabileceğinide detaylı olarak anlatırım.

mekancı

Üye
    Konu Sahibi
cevabın için teşekkür ederim,:oke:

ama bende data kablosu ve tel de bluetooth bağlantısı yok...

yinede teşekkürler...

maho aganız

Üye
Telefonu çöpe at??????????????????????????????????????????:):):)

şakirim

Üye
arkadaşlar benim telefonda tema programı hiç yok telefona tema programı yükleyebilir miyim??
şimdiden tşklerimi sunuyorum

asiii07

Üye
Arkadaşlar benim telefonum MotorolaV3i Telefona Tema Nasıl Yüklücem Elimde Tema var Ama Hafıza Kartına Mı Atıcam Yoksa Başka Bişey Yapmam Gerekiyor Mu ?

HNR

HNR

Üye
arkadaşlar telefonunuza tema yüklemek için telefonunuzun temayla uyumlu olması lazım yoksa yükliyemezsiniz eski model bir telefona tema yükliyemezsiniz ama son model telefonunuz olursa o ayrı aslında bu motorolanın forumu ama size bir örnek verim : Mesela şimdi nokia3310 telefonunu düşünün birde nokian70'i n70'e windows teması bile yüklenir çünkü temayı destekliyor ama 3310'a yüklenmez çünkü desteklenmiyuor onun için bazı teşefonlara tema yüklenmez neyse inş. verdiğim bilgiler işinize yarar :coold:

By Murat Pack

By Murat Pack

Üye
benim tel moto v360 tema yükleyemiyorum

omercrazy1

Üye
benim telefon nokia 6233 temaları bilgisayara yükledim temaları telefona nasıl yüklicem ?????

kollama4309

kollama4309

Üye
kart okuyucu ile pcye bağla at :D

Üst Alt