hafıza kartımı bilgisayarım görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

abcdeabcde

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartımı bilgisayarım görmüyor
merhaba arkadaşlar.

hafıza kartı aldım ve aldığım gün silmeyle uğraşmayayım da format atayım dedim. format atmamam gerektiğini bilmiyordum. hafıza kartımı bilgisayarım okumuyor. bu sorunu nasıl giderebilirim?ama önceki hafıza kartımı hala bilgisayarımla senkronize kullanabiliyorum.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

MagNum

MagNum

Üye
belki card readerinde sorun vardır ama bazende bilgisayarda sorun oluyor çünkü benim readeri benim bil goruyor ama arkadaşın usb okumuyor azla bilgim yok kardeş

abcdeabcde

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by MagnuM@Oct 15 2005, 10:24 AM
belki card readerinde sorun vardır ama bazende bilgisayarda sorun oluyor çünkü benim readeri benim bil goruyor ama arkadaşın usb okumuyor azla bilgim yok kardeş
[post=191641]Quoted post[/post]​
sağol kardeş.ben card reader değilde n gage kullanıyorum.ilgin için teşekkürler

white

Üye
Multi media cart sa olmaz

jackjack

jackjack

Üye
hafıza kartındaki şifreyi kaldır görür..

forever26

forever26

Üye
arkadaşlar aynı durum bendede war lütfen yardımcı olurmusunuz . 4GB toshıba micro sd var telefonum okuyor kartı ama bilgisayar okumuyor yada veri transferi yapamıyorum acaba sorun nerde bilden varsa cvp pls?

rapman

rapman

Üye
4gb micro SD ler SDHC grubuna girer.yani kart okuyucunun SDHC(SD HIGH CAPABILITY) okuma özelliği yoksa kartı bilgisayar görmez.SDHC okuyan kart reader lazım yani...

topal_solucan

Üye
bende 4 gb kingston aldım.ilk zamanlar adapter yardımıyla okuyordu muzik resim hersey attım.ama bu hafta adapter okumuyor.baska hafıza kartını okuyor ama bnm hafıza kartını okumuyor.telefon tanıyor ama.yardımcı olabilirseniz sevinirim...

cakiroglu07

Üye
yaw ne olacak böle program felan yokmu bu sorun için kardeşler benm 8 gb hd mmc kart var benim bil okuyor arkadaşın bil okumuyor anlamadım
gitti :)

bastaklı18

Üye
arkadaş lar ben de denedim aolmuyor kesin cözum böuyle

murat-_-61

Üye
kardeş bilgisayarıma sağ tıklayarak yönet de oradan disk yönetimi de ve oradan hafıza kartını bularak sağ tıklayıp sürücü harf ve yolu değiştir yap herhangi bir harfi sec tamam diyerek çık ve hafıza kartına kolaylıkla ulaş kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: Genzo *

bybaskan02

Üye
arkadaslar 1gb hafıza kartını transflahs (adaepterin içine takıp) onuda SD nin içine takıp bilgisayara baglıom okuo ama bos okuyor yani 0 bayt içinde 0 bayt !!!!! lütfen acil yardım edin

Necmati

Necmati

Üye
normal kart okuyucu mu?

bugrahant69

Üye
bende de okuyordu ama şimdi okumyor başka pc gördü kartı ama bu görmedi napcam bilmiyorm

sezer547

Üye
şifreyi nasıl kaldırabiliriz telefonda şifreli olarak gözüküyor
:bilmm

urkay

Üye
kartını tele tak önce onda biçimlerdırme yapacaksın sonra pcye takacaksın telde bıcımlerdırme yapmazsan pc gormez

63urfalı

63urfalı

Üye
şifreyi kaldırın buda olmasa pc kaplaıiken kar okucunu takın ve çalıştırın okucaktır okucuda sorun yaoksa yaani
bendede oluyordu böyle yapıyordum

manester

Üye
yenisini al kardeş sn bnce :D

esesli87

Üye
bende ilk önce 1 gb micro sd okutmuştum sonra 2 gb telpa micro sd aldım okumuyor

intikamduygusu

Üye
Yau bilader yardım edin allah aşkına.. Micro SD hfaıza kartım var 1 gb şirfeli.2 tane telefonum var ikiside tanımıyor.Bilgiayasra takıyorum oda tanımıyor 2 tane değişik kart reader ile denedim..Olmadı bundan 1 ay öncesine kadar hiç bir sorun yoktu ama.Yardımlarınızı bekliyorum.

Üst Alt