Hafıza kartım bloke yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Hafıza kartım bloke yardım
Arkadaşlar 3230 kullanıyorum hafıza kartım şifresini hatırlamıyorum. MMCSTORE dosyasınıda karıştırıken sildim o yüzden sitedeki program işe yaramıyor. Ben şimdi ne yapacağım :'(

c:/system/mmcstore dosyasının ismini mmcstore.txt diye uzantısını değiştir sonra şifreni görebilirsin

akrepkral nickli arkadaş cevap yazmış neden karşılık vermiyorsun oldumu olmadımı ona göre bizde yazalım ? veya olduysa en azından tşk eder insan ?

Konu Sahibi
o dosyayı sildiğimi söyledim ama kimse oralı olmamış yazdığımı tam olarak okusaydı verdiği cevabın işime yaramadığını anlardı...

bende buna benzer bir sorun yasıyorum . Bende mmc store dosyası var fakat notepad de gordugum sifre yi yazdıgımda hicbir ise yaramıyor

ouSahin

Üye
Originally posted by buyuleyici_kiz@Nov 9 2005, 06:18 PM
maalesef attırmıyo...
[post=207228]Quoted post[/post]​
Ya bakılırsa kötü durumdasın şifreyi kırcaksın o zaman aynı şey bana da oldu 32mb hafıza kartına şuan 128mb kullanıyom yani kötü durumdasın yardım eden olur bendn bu kadar bence kır ;

msw

Üye
Hayır bir yöntemi war...kartı 6630 a takıyorsun onda kartın şifresini direk değiştiriyorsun...soruyor ama dewam ediyorsun bişey demeden...tek yöntem bu şu an..denendi...

Bunu sadece bir programla yapabilirsin

Originally posted by ChaLLenGeR@Nov 9 2005, 08:23 PM
Bunu sadece bir programla yapabilirsin
[post=207398]Quoted post[/post]​

o program ne arkadasım onu da yazsana

Konu Sahibi
6630... Bunu 2. kez duyuyorum deneyeceğim bakalım hayırlısı...

tamam bir daha tam okuruz bu arada daha sorunu halledemedinmi??

perkon

Üye
ben de öle bi sorun yaşıyorum ama benim tel 6600 bi program vardı maxicepte.biliyorum.ama şimdi o kadar aradım bulamadım eğer bulduysanız linki verirseniz sevinirim.gitti canım 256mb hafıza kart

hasisa

Üye
<div class='quotetop'>(akrepkral &#064; Nov 9 2005, 01&#58;23 PM) [post=207112]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
c:/system/mmcstore dosyasının ismini mmcstore.txt diye uzantısını değiştir sonra şifreni görebilirsin
[/b][/quote]
c:/system/ de mmcstore diye bir dosya yok ben göremiyorum

En iyisi hiç şifreyle uğraşmayın...

Ben şifreleri aklında tutamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...