Hafıza kartı virüs

• 16 Nisan 2011
  • 1815 Okunma
  • 3 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bana kafayı yedirtecek bir sorunum var, hafıza kartımda bir virüs var. (Autorun falan demeyin, çoktan sildim) virüsün özelliği şu; img diye klasör açıyorum img.exe diye klasör görünümlü bir dosya açıyor ve gerçek dosyayı gizli hale getiriyor. exeleri sildikçe yenisi geliyor. {¾«²ÊÊÓƵ} bu isimde bir exe var ve hiç silinmiyor kafayı yiyeceğim yardımcı olursanız sevinirim.

Not:konuyu açmam gereken yer burası değilse özür dilerim, zira forum bana gerçekten karışık geliyor nereye açacağımı bilemedim.

Yazan: AnTiMaSKe
  2. Biçimlendirmeyi dene :oke:

3. açıkçası o konuda da bilinçsizim sadece hafıza kart okuyucum var usb biçimlendirir gibi biçimlendirmeyi deniyorum hata veriyor, bir program yükledim bu siteden o da tıkanıp kapanıyor...Bir yol gösterebilir misiniz, hiç değilse nasıl biçimlendireceğime dair?

----------Eklendi @ 23:51:22 ---------- Yazıldı @ 21:53:24 ----------

Çok teşekkürler, sorun kendi bilgisayarımdaymış meğer tespit ettim. Çözüldü sorunum.

4. kardeş sana yardımcı olayım bende bir progam var her türlü usb telefon bilgisayara baglı oldumu bicimlerdirmeyi gec format atıyor ter temiz oluyor...adı usb format die arat google da. cıkar

----------Eklendi @ 03:31:03 ---------- Yazıldı @ 03:29:00 ----------

ben de 58 00 kullanıyorum benim telede girmisti autorun.inf cok manyak silinmiyor cogalıyo ve alman nak die bir virüs vardı kendini cogaltıyordu. Ben yaptım istersen sana da yardımı olurum
    black_roze_0038@hotmail.com ekle yardımcı olayım msn adresim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 19:30