hafıza kartı disk yazmaya karşı korumalı hatası çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

okkankaya

okkankaya

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartı disk yazmaya karşı korumalı hatası çözümü
arkadaşalar hafızakartım disk yazmaya karşı korumalı hatası veriyor bilgisayardan birşey atamıyorum ve biçimlendiremiyorum küçük bir program buldum ama aynı hatayı halen veriyor programın üstüne tıklayıp bilgisayarı yeniden başlatıp açınca oluyor demişlerdi ama daha sonra olmadı arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden teşşekkür ederim:(

• Beğen
Tepkiler: mostwanted_2009

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeş kart okuyucunun sol tarafında bir düğme var aşağı yukarı gider o kilit düğmesidir onu yukarıya kaldır onu aşağıya almışsın..yani kilitlemişsin tamam mı?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler

riquelme2

Üye
Kardeş ne kadar teşekkür etsek sana azdır !

reco3467

Üye
arkadaşlar hafıza kartı korumalı diyor yani bir gb hafızaya 129 müzik alıyor ama daha fazla almıyor korumalı diyor ne yapmam gerekiyor yardımcı ollursanız sevinirim

ovili

ovili

Üye
birader obeno düğmeyi yukarı aldım ama hala bende krumalı diyor ne yapacağımı şaşırdım valla usb security diye bi program önerdiler ****** bulamadım bulduklarımın hepsi geçersiz bi yardımcı olursanınz sevinirim

berduş44

Üye
teşekkürler

63urfalı

63urfalı

Üye
tşk

bveo

bveo

Üye
telefondan hafıza kartının üzerine gelin seçeneklerden şifreyi kaldırın muhtemelen şifre vardır..

burakkutluca09

Üye
arkadaşlar ben bugün kart okuyucu aldım telefona takılan küçük kartı takıyorum biçimledir diyo basıyorum biçimlendirilmiyo yardıma gidin diyo ama fotoğraf makinasına takılanı da okuyor.. noolur yardın eddinnn.......

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben bugün kart okuyucu aldım telefona takılan küçük kartı takıyorum biçimledir diyo basıyorum biçimlendirilmiyo yardıma gidin diyo ama fotoğraf makinasına takılanı da okuyor.. noolur yardın eddinnn.......

esmeralli

Üye
çok teşekkürler.. fazlaca yazmışsın "rica ederim" diye.. buna da yazıp yorulmayasın.. böyle güzel çalışmalar için yorulmanı tercih ederim :)

NeverScared

Üye
Nadir Kardes Allah Razı olsn ..Delirmeye baslıcaktm dmek bu kdr kolayms :D Allah razı olsn :D:D

noncelalreis

Üye
tşkler ama olmadı

Üst Alt