Hadi yine iisiniz Manyak! dan kurtuluyosunuz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
manyak!

manyak!

Üye
    Konu Sahibi
Hadi yine iisiniz Manyak! dan kurtuluyosunuz
Selam MAXİCEP evet yanlış duymadınız benden kurtuluyosunuz :D üniversitede olduğum halde bölümümü sevmediğimden dolayı tekrar össye giricem hayırlısıyla bu yüzdende nete biraz ara veriyorum hayatta güzel şeylere adım atmak için bazı zevklerden taviz vermek zorundayız kural bu:)
Bu yaz fazla sesim çıkmadı ama gerçekte bu kadar sessiz diilim bilen çook ii bilir yaşlandık iice yaa:D maxiyi çok seviyorum ve çok güzel günlerim geçti burda sağlam dostlarım oldu ayın üyesi hatta avatar birincisi bile oldum yaa :eheumarım sizde kıymetini bilirsiniz buranın ;)
Lafı fazla uzatmiim çenem düştü yine susturun benii:D hepinize şeker gibi tatlı günler diliyorum ii bakın kendinize özleyin beni (öle bi hata yapmicanızı biliyorum:D) herhangi bi hatam olduysa affola:blush::cry:

canturgay

canturgay

Üye
yahhh yahhh.. ne kadar hüzünlü bi durum bu bilemezsin manyak..:ehe
senle yapamadığımız düetleri çok özleyecem özellikle..sonra son mesaj atma çabaların aklımdan hiç çıkmayacakk...:ehe ve msn de 'pişştt' yazmaların olmadan, bi güne nasıl başlanır bunun tadına varacammm...:D:D biliyorum sen de beni çok özleyecen ama naparsın hayat işte hepimiz bi şeylerin peşine takılmış gidiyoruzzz....

gel bakkk bitir şu okulu fizikçi olarak işe alacam seni söz verdimm...:kop:

aklım yerinde mi tam olarak bilemiyorum şu an ama galiba ben özleyecem seni manyakkk...:agla

bu arada teklifim hala geçerli..:ehe

CEREN

CEREN

Üye
manyakım hayırlısı olsun senın için umarım başarılı olursun
özlemek gibi bi hata yapacaz egerkı hata denıyorsa buna:D
en kısa zman da senı burda görmek isterım :):):)

omayra

Üye
Hayırlısı olsun. Umarım istediğin hedefe ulaşırsın. İlerde rahat etmek için gençlikte sıkıntı çekmeyi göze alman doğru bir davranış. Sevmediğin meslekte ömür geçmez :)

iremm

iremm

Üye
İnşallah herşey gönlünce olur... seni özliycez...:)

researcher

Üye
bilgisayar muhendisi ol......cok para var o iste....

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
aklıma bişi geldi...dinlemiştim....çenemi kırın durdurun beni susturun....
neyse şaka bi yana ...seni seviyoruz...arada gel....
senden mahrum etme bizi....

elmyra

Üye
walla ya ne yalan söyleyim belkide özlememm ben seni ya özlenecek neyin var ki düşük ceneni mi yoksa yapamadığımız sohbetleri mi özleyim walla karar veremedimm ben senii en iyisi hiç özlemeyim

ama sen beni özle giderken seni iyi korkuttum ama dimi inkar edemessin:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

saka kız varımız yoğumuz bir manyağımız var özlicez tabiki ama geleceğin tabii ki bizden önemli olmak zorunda arada cağrı atta yaşadığını bileyim manyak seyyy:yuru:yuru:yuru:yuru

mservank

mservank

Üye
:agla ben de öss ye giricem:agla
hemşom dediğin gibi taviz vermek zorundayız bunlardan biri de pc ve internet .inşallah güzel yerler tuttururuz:)kendimi de aradan çıkardım:ehe

kurt bey

kurt bey

Üye
Vay be tertip beraber ayrılıyoruz demek :) Tertip dediğin böyle olur:ehe Hakkında hayırlısı olsun. :) Umarım işler dilediğin gibi gider.

xkadir61

xkadir61

Üye
hemşo yaw. nereye gidiyon. beni bırakma bu üj-bej'cilerin içinde.:ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Umarım gelecekte istediğiniz ve sizi mutlu edecek yerlerde olabilirsiniz arkadaşlar... Sizi bekleyen bu yoğun yıldan başarıyla çıkacağınızdan şahsen benim bir korkum yok!..

Eğer sizin için de mümkün olursa -örneğin- ayda / iki ayda bir kez bu bölümde açacağınız konularla bizi durumunuzdan haberdar etmenizin tüm maxicep ailesine bir mutluluk kaynağı olacağı kanısındayım :)
Verdiğiniz bu büyük tavizin semerelerini yiyeceğiniz günler geldiğinde yine bu bölümde paylaşmak dileğiyle!..

Başarılar...

ouSahin

ouSahin

Üye
yaptın yine manyaklıgını:) görüşürüz biz seninle tekrar .. sana kolay gelsin..

Anıl Umut

Emekli Yönetici
hakkında hayırlısı olsun
hayatında başarılar sana

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Başarılar diliyorum ;)

elmyra

Üye
manyak kendisi adına hepinize selam söylememi istedi :))))

Anıl Umut

Emekli Yönetici
ve aleyküm selam bizden ona:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
A.selam bizden de söyle:D

Pure Life

Pure Life

Üye
bendende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt