Habit Browser V.1.1.52 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Habit Browser V.1.1.52 [HG Türkçe]

Hızlı araç çubukları olan güzel bir tarayıcı uygulaması
Mağaza Bağlantısı:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, en-sel, xxibot ve 3 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

rewaz

Üye
Özel bi tarayicidir. Hızlı ve stabilize yüksek. Ozellistirmesi bol, ayarlari biraz zor ama bir kere ayar yaparsiniz ,kişisel bi tarayiciniz olur. Flaş destekler ,sayfa resmini çekme ..birçok tarayici var ve sizlerde (yandex-baudi v.b) ekleyebilirsiniz.hızlı erisim, yer imleri, daha sonra oku, gizli bolum.. Prox ayarlama.. Reklam engelleme.. Kara liste, beyaz liste..gece modu, göz ışık filtre, flick ve jest ayarları… gibi bu liste uzar gider.. izin istekleri benzerleri ne bakarsak yok. Bu dediklerimin hepsi ayarlarda gizli, Ben kaliplardan ziyade kendim oluşturmayı ve düzenlemeyi severim ve habit browser bunu sunuyor..
………
Yıllardır severek ucretsiz kullanıyorum ve gelistiriye destek maksatlı ve sizleri uyandirmak icin. Kisa bi tanitim yapmak borçtu.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Özel bi tarayicidir. Hızlı ve stabilize yüksek. Ozellistirmesi bol, ayarlari biraz zor ama bir kere ayar yaparsiniz ,kişisel bi tarayiciniz olur. Flaş destekler ,sayfa resmini çekme ..birçok tarayici var ve sizlerde (yandex-baudi v.b) ekleyebilirsiniz.hızlı erisim, yer imleri, daha sonra oku, gizli bolum.. Prox ayarlama.. Reklam engelleme.. Kara liste, beyaz liste..gece modu, göz ışık filtre, flick ve jest ayarları… gibi bu liste uzar gider.. izin istekleri benzerleri ne bakarsak yok. Bu dediklerimin hepsi ayarlarda gizli, Ben kaliplardan ziyade kendim oluşturmayı ve düzenlemeyi severim ve habit browser bunu sunuyor..
………
Yıllardır severek ucretsiz kullanıyorum ve gelistiriye destek maksatlı ve sizleri uyandirmak icin. Kisa bi tanitim yapmak borçtu.
Açıklama için çok teşekkürler. İlgilenenlere yardımcı olmuş olursunuz böylelikle :)

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

rewaz

Üye
Hakan eline sağlık fakat google playda 3.56mb iken senin verdiğin 2.6mb program kuculmus . Neden ki..

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hakan eline sağlık fakat google playda 3.56mb iken senin verdiğin 2.6mb program kuculmus . Neden ki..
Fazlalık dilleride sildim. Sadece Türkçe ve ingilizce dilleri var

• Beğen
Tepkiler: rewaz

okkes2700

Üye
Eline emeğine sağlık haqan kardeşim.:alkis

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: Eline sağlık

mabdussamed

mabdussamed

Üye
teşekkürler

aycan54

Üye
Teşekkürler.

sempaticafe

Üye
Hakan ve rewaz kardeşime teşekkürler. Yakın zaman da note 1 kullanıcısı olacağIm Inşallah. Tam benlik bir browser.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın :)

zfemx

Üye
Şaka ciddi güzelmiş bukadar beklemiyordum chroma alışmış olduğum için hiçbirine şans vermiyordum ama bu fena değilmiş.

yayalarlim

yayalarlim

Üye
emegine sağlık

xxlman80

xxlman80

Üye
Flash nasıl aktif edeceğiz. Ttnet hız testi sitesine girdiğimde flash yok diyor. Ajan bölümünde pc modu seçili.

Üst Alt