habersiz kullanıcı adı vermiş facebook!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
habersiz kullanıcı adı vermiş facebook!
iznim olmadan facebook adımın tıpkısı gibi kullanıcı adı oluşturmuş hiç hoşuma gitmedi ve kasti almıyordum iyi bir isim buluncaya kadar.okuduğum haberlere göre @facebook.com mail adresi zorunluluğu yüzünden oldu galiba. Ben bir kez olsun bu kullanıcı adımı değiştirebilirmiyim ? çünkü değişmezse kullanmam bu hesabı kullanıcı adı eski sevdiğim kızın adıyla ilgili bu yüzden. Lütfen bir ilgilenirmisiniz?

Mert045

Mert045

Üye
Hesap ayarlarından değişiyor.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
bir kereligine mi hocam?

---------- Eklendi @ 16:50:16 ---------- Yazıldı @ 16:48:36 ----------

bir de şunu soracağım şimdi bu kullanıcı adı ile artık giriş yapılabilir profilimi görenler hesabımı hackleyebilir sırf bunun için kullanıcı adı almıyordum adamlar kafalarına göre izinsiz iş yapıyorlar.

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
değiştirilmiyo diye biliyorum

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
bir kez değiştirilebiliyor diyor hesaplarda hiç değiştirmedim ki kendiliğinden kullanıcı adı oluşturmuş. sanırım tek değişim hakkı veriyor .

marist

marist

Üye
E posta İçin ÖyLe YapmışLardır. Çünkü Herkesin Artık @Facebook.com UzantıLı E-postası oLacak..

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
peki bir kez olsun değişim yapabilir miyim hiç değişim yapmadım sadece kendileri vermiş. değiştir deyince 1değişiklik yapabilirsiniz diyor anladığım kadarıyla değişebiliyor.

SHS

SHS

Üye
değiştir o zaman yada yeni profil aç, eski profilini ekle ordan tüm arkadaşlarını eklersin;)

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
o zahmetli olur ya 2100+ eklersek bak yeriz en sağlıklısı değiştirmek tabii olursa. bilgi için çok sağolun.

marist

marist

Üye
www .facebook. com/username Bu Adrese Bakar mısın ? Ne Çıkıyor Sende ?
OLmazsa Hesap AyarLarında Var Ordan Değiştirmeyi Dene.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
kullanıcı adınızı almışsınız diyor sayfanız için kullanıcı oluşturun diyor.

marist

marist

Üye
O Zaman Hesap AyarLarından Dene Ordanda OLmazsa YöneticiLere E-maiL at İstersen Baktın OLmadı Yeni Hesap Aç. EkLe Yeni Hesabını Ordan Herkesi Öner Kendine. ;) Sonra İstersen KuLLanmadıqın Hesabını Sayfayada ÇevirebiLirsin.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler öneriniz için değerlendirmeye aldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt