H.Z peygamberimizin vasiyeti indir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yalnızkalp31

yalnızkalp31

Üye
    Konu Sahibi
H.Z peygamberimizin vasiyeti indir
H.z. Peygamber 'in (A.S) 55 Vasiyeti

H.z. Peygamber 'in (A.S) 55 Vasiyeti İndir Download Yükle

Sürüm : 2.0
Boyut : 430 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Murat İnan
Eklenme Tarihi : 05-09-2008 (muratsivas)

Tanıtım:
Eser H.z. Peygamber (A.S)'ın 55 konuda yapmış olduğu vasiyet ve öğütleri içeriyor. Eserde Yüce Peygamberimizin namaz, oruç, hac, zekat, sadaka, iyilik yapmak, selam vermek, yoksulları doyurmak gibi temel konularda söylediği hadis-i şerifler var. Ayrıca eser içinde zaman zaman H.z Peygamber (A.S)'ın Ashabına öğrettiği etkili dualar da yer alıyor.

Kul hakkı, ana-babaya saygı gibi olmazsa olmaz konularda da mübarek sözler var bu eserde. Arınmak için Ramazan'ı beklemeyin. Açın, okuyun ve okutun.

Eserde özellikle sıkıntılı zamanlarda edilmesi gereken dualara temas ediliyor. Bu duaları gönülden ederek Rabbimize yakınlaşabiliriz. Eseri özellikle Kur'an-ı Kerim ışığında incelemenizi öneriyoruz.

Eseri ücretsiz olarak dilediğiniz gibi okuyup arkadaşlarınıza dağıtabilirsiniz. Eser 1.0 sürümünde doc biçiminde sunulmuştu. Bu durumda diğer işletim sistemlerinde okunması bazen problemli olabiliyordu. Eser 2.0 sürümüyle pdf biçimine dönüştürüldü. Artık eser Windows, Linux, Mac gibi her türlü işletim sisteminde kolayca okunabilir.

:evet::evet::evet:

murkal

Üye
üstad link ölü yeniden düzenlersen iyi olur

kraliletisim

Üye
aynen linki yenilersen sewinirz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt