Güzel Anlamlı Günaydın Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

omerkardesler

omerkardesler

Üye
    Konu Sahibi
Güzel Anlamlı Günaydın Sözleri
Bugün rüyalarımı seninle hayata geçirmek istiyorum neden mi? Çünkü gördüğüm en güzel rüya sensin bebeğim günaydın.

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, günaydın karıcığım.

Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim. Yeni bir gün yeni bir anıyı hatıralarımıza yazmak için yeni bir renk geliyor bugün hayatımıza günaydın sevgilim.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın..

Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın kocacığım.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana birtanem.

Dertler olsada ömrümüzde ışık bitmez kalbimizde yine gülerek başlıyacağız bu güne günaydın olsun bitaneme.

Sensiz bir gece daha gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla bitti, bugünüde seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım.

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

Günlerin aydın olurken kalbin bensiz olmasın, kalbin benimleyken bende herzaman seninleyim biriciğim, günaydınlar olsun.

Sabahın kor ateşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde, ben olayım odanın her yerinde günaydın birtanem..

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledim, seninle güne merhaba dedim. Herşeyime günaydın.

Gözlerini bugüne öyle bir aç ki herşey istediğin gibi olsun aşkıma günaydın.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

Yeni bir güne seninle yaşamanın vericeği moralle başlıyorum ve bugünüde 24 saat seni düşünerek geçirecegim bebeğim günaydın.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın..

Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ay’ısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın herşeyim.

Aşkım hergün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasanda yüreğimdesin günaydın birtanem.

Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkitom. Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Günaydın bitanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun.. Sende olmasan benim günümü kim aydınlatırdı.! Gündüz güneşim gece ay’ım Günaydın..!

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: omerkardesler
somurtukk

somurtukk

Üye
Emeğinize sağlık :)

MeLih_061

MeLih_061