Güvenli Şekilde İPA Nereden İndirilir?


RooD

RooD

Üye
    Konu Sahibi
App Store ve Google Play'den zamanında Iron Man 3 oyunu kaldırılmıştı. Artık indiremiyoruz maalesef. Peki İPA olarak bulunma şansı var mıdır?
 
  • Üzüldüm
Tepkiler: Mr.Stark
gonyalı

gonyalı

Üye
Güvenilir site
Alttaki linkten indirebilirsin.
Mesaj birleştirildi:

Android içinmiş
İphone değil :ah
 
  • Üzüldüm
Tepkiler: RooD
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada iletisim[email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt