Guti eve gönderildi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
delrico

delrico

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Guti eve gönderildi
Hızlı gece hayatı yüzünden üst üste uyarılan kaptan Guti, Eskişehirspor karşılaşmasının 18 kişilik maç kadrosuna alınmadı. Carvalhal İspanyol futbolcuya, 'UEFA maçına hazır ol' talimatını verdi.

Beşiktaş’ta Guti krizi bitmek bilmiyor... Oynadığı futboldan çok düzensiz gece hayatıyla gündeme gelen ve teknik ekip tarafından sık sık uyarılan Guti, Eskişehirspor maçının kadrosuna alınmadı. Kriz dönemini sürekli takip eden FANATİK, Guti’nin yedek takımda olduğunu günler öncesinden bildirmişti. Hatırlanacağı gibi teknik direktör Carvalhal tarafından antrenmanlarda sürekli yedek takımda oynatılan başarılı futbolcu, bu durumdan rahatsız olup hocasıyla konuşmuştu. Ancak Portekizli çalıştırıcı kararının arkasında durdu...
Kendini UEFA’ya hazırla
Guti listede isminin olmadığını görünce dün Carvalhal ile kısa bir görüşme yaptı. İspanyol oyuncu, “Oynamasam bile takımla birlikte olmak istiyorum” dedi ama bu isteği de yerine getirilmedi. Carvalhal, “Hafta içi UEFA maçına hazır ol” karşılığını verdi. Bu konuşmadan sonra tesislerden sinirli bir şekilde ayrılan yıldız futbolcu evinin yolunu tuttu. Guti’nin antrenmanlarda nasıl bir tavır takınacağı merak konusu.
Mini Yorum
Sorun pazubant
Beşiktaş’ta bugünkü maç öncesi bir iç kanama var! Portekizliler kaptanlık pazubandının Quaresma’ya verilmesini istiyor. Bunun için gerekçeleri de hazır. İspanyol oyuncu Guti’nin özel hayatı... Bu konuda çok haklı olsalar da yönetim ve Carvalhal’ı da taraflarına aldılar. Yerliler ise İbrahim Üzülmez’le kavga edip kaptanlığı elinden alınan İbrahim Toraman’a verilmesini istiyor. Kaptan Guti ise ne kaptanlığı ne de Beşiktaş’ı bırakmak istemiyor. Guti bu maçın kadrosunda yok... Evde bırakıldı! Kartal’daki bu iç çekişme bugünkü maç öncesi kafaları karıştırdı. Çok kolay gol yiyen Beşiktaş’ın işi zor. Yeni transferlerin katkısı tam değil. Bu güçlü kadro, takım oyunundan uzak. Yine de tecrübesiyle 3 puan alabilecek kapasitede Siyah-Beyazlılar. Beşiktaş’ı takip eden arkadaşımız İsmail Er’e de sordum. O da ‘Ev sahibi takımın etkili forvetleri var. Defans Alania maçındaki gibi tiyatro izlerse, Beşiktaş 3 puan alamaz’ dedi. Son cümle... Yani bugünkü maçta Beşiktaş ağır bassa da Kartallar tam hazır değil.

RonaS

RonaS

Üye
Guti'li Beşiktaş Bi Fenerbahçeli Olarak Söylüyorum 10 kişi başlıyor her maça.

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Defolsun gitsin yatmaya gelmişti zaten buraya

• Beğen
Tepkiler: delrico
haltie

haltie

Üye
isa sakin:ehe

• Beğen
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
:ehe

• Beğen

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Pili bitmeye yakın adamlar hep aynı yöntemi kullanıyor:)Defolsun.

delrico

delrico

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ama eskişehir maçında gördük ki harbiden adamı mumla aradık:ah derinlemesine paslarını,öldürücü toplarını kimse özlemedi mi:dry:

greenmile

greenmile

Üye
hahaha guticilere nolmuş böyle:D

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
ama eskişehir maçında gördük ki harbiden adamı mumla aradık:ah derinlemesine paslarını,öldürücü toplarını kimse özlemedi mi:dry:
Onun o paslarını benim 7 yasında bır kardesım var o bıle yapar:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Guti nin ölüsü saha da iş yapar , yapıyor da ...
Bir ara pas iş bitirir maç kazandırır ... Guti gibi yıldızları getirmek çok güç ... Kıymeti biline :oke:

• Beğen
Tepkiler: delrico ve Tuba.Erva
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Bozuk saat de ara sıra doğru gösterir bizim ülkemize genç yetenekler lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt