Gürcistandan Gelen Kişi Telefon Açtırabilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Jsnow492

Jsnow492

Üye
    Konu Sahibi
Gürcistandan Gelen Kişi Telefon Açtırabilir mi ?
Başlıkda Belirttiğim Gibi Gürcistandan Gelen kuzenim Var internette okudugum bilgiye göre e-devlet üzerinden Kimliğin seri numarasıyla açtırılabilir diyorlardı deneyen varmı ? elimde iphone 5c var daha yeni kapatıldı. 2gb internet +1000Sms+500 Dk'm Vardı Daha dün Yapmıştım :(

Baydırman

Baydırman

Moderator
şakaysa hiç komik değil gerçekse şikayet butonuna bas gerekli yere taşısınlar

Jsnow492

Jsnow492

Üye
    Konu Sahibi
Şaka Değil.Böyle Birşey Olmaz Mı ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Bi telefoncuyla gorus sen

Jsnow492

Jsnow492

Üye
    Konu Sahibi
Görüşecem Zaten.

rimex

Üye
Evet e devlet üzerinden imei attırılabiliyor , 115 tl karşılığında , hatta turkcell bayisi bile atıyor

• Beğen
Tepkiler: Jsnow492

erkandinyo

Üye
Geçen sene abd iPhone 5 cihazımı batuma gezintiye gidip geldim geri dönerken çıkış kağıdını polise vermezseniz gider turkcele veya netten de yapılıyor ben turkcele verdim sonra maliyeye gönderdi kayıt oldum 145 tl ye iş bitti ( PASAPORTSUZ)

• Beğen
Tepkiler: Jsnow492
Jsnow492

Jsnow492

Üye
    Konu Sahibi
Peki Arkadaşlar Saolun Kuzenime Giriş Cıkıs Kağıdını Polise Vermişmi Diye Bir Soruyim. Hepiniz Saolun

Jsnow492

Jsnow492

Üye
    Konu Sahibi
Gereken Cevap Verildiğine Göre Konu Kilitlenebilir. :locked:

maviyesil1

maviyesil1

Üye
bu kadar kafa karistirmaya gerek yok. bildigim kadariyla doru degil biliyorum ama bulundugum semtte abartisiz 5 tel. saticidan 4 du telin seri nosunu eski bir telinkiyle degistirerek kayitliymis gibi gosteriyorlar. tavsiye etmiyorum.

Jsnow492

Jsnow492

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim O İşleme İmei Atma Diyolar Benim Dediğim İmeiyi O gelen kişinin üzerine kaydedip yasal yollarla açtırmak oluyor

maviyesil1

maviyesil1

Üye
ben yasal demiyorum. yasal olsun diye isi yokusa suruyorlar. telin fiyati turkitede neden pahali dusundunmu. ozel tuketim vergisi
% 25
katma deger vergisi
%18
toplamda devlet telden % 43 vergi aliyor. 1000 :tl: tel... bize 1430 :tl: oluyor.
bu arada ithalatci firmanin ve ana bayilerin ve son kullaniciya satan bayilerin bindirdiklerini saymiyorum.

Jsnow492

Jsnow492

Üye
    Konu Sahibi
Aynen Değidiğine Katılıyorum.

Üst Alt