Günün FotoğrafLarı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Nasa'nın Uluslararası uzay üssünden çektiği Dünya yüzeyine yakın uzay enstantenesi...2 fok balığının Sdyney Taronga hayvanat bahçesinde terapi niteliğindeki oyunları...Güney Kore'de donanmanın yaz okuluna katılan lise öğrencilerini bekleyen uzun bir yaz var gibi gözüküyor...

Japonya'nın Kuzeyinde meydana gelen depremin yol açtığı hasarın kanıtı...
Çin'in Shanyang kasabasındaki Vanadyum elementinin madeninde oluşan büyük göçük...
3 boyutlu resimin üzerinde Londra tren istasyonunda poz veren küçük kız...İngiltere'de yapılan çim yarışmasında Mona Lisa'sını itinayla traşlayan bir sanatçı...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt