günümüz dizilerinde genel olarak ilginizi çeken konular

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
günümüz dizilerinde genel olarak ilginizi çeken konular
arkadaşalr ben şuna dikkat ettim hep aldatma ihanet ve bi sevgiliyi bırakıp eski sevgilisinin arkadaşı ile çıkma bunlar nerdeyse tüm dizilerde var peki sizin ilginizi çeken ne oldu

• Beğen
Tepkiler: genççevreci ve kol@j

kol@j

kol@j

Üye
artık sadece kurtlar vadisini seyrediyorum o ise takip ederek değil...
ciddi gördüğüm tek dizi...

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
ya bende o filmi pek sevmem ama sonlara doğru baya bi komikleşti

OğuzcanAbi

Üye
hepsi bir arada size chuck önerim altyazılı süperrrr

Kingmortall

Kingmortall

Üye
tek arka sokakları izliyodum oda bitti zaten filimde herşey var polisiye komedi macare aksiyon :D ama bitti :ağlarım:

kol@j

kol@j

Üye
yabancı dizi merakı bende de vardı... ama onlar da kabk tadı veriyor...
kendi anlayışlarına göre bize uymayan sosyal hayatın taşıyıcılığını yapıyorlar...
bizim dizilerimizdeki bozulma bile... oralardan ithal...

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
eee yani kardeşim şuan yapılan programlar bile oraya özenti

Samsun55''

Samsun55''

Üye
millet bi ara azıttı aşkı memnudan başka bişi izlemiyodular :ehe:ehe

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
ama güzel film di ya

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
en iyi dizi komsu kızı,cevahir:ehe

genççevreci

genççevreci

Üye
aile hayatını dejenere etmeleri gibi iğrençlikler kurtlar vadisi dışındakilerinin hepsinin ortak yönü bu

ĄRMOЙİ

ĄRMOЙİ

Üye
İhanetleri masummuş gibi lanse etmek artık dizilerin genel konusu..Aşk ihanet ve sex üçgeninde diziler saçma sapan bi halde..Kurtlar vadisinden başka izlediğim dizi yok..bu gidişlede olmayacak..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ben dizi, hatta televizyon izlemiyorum senelerdir.

Dizilerde işlenen konular eleştiriliyor ya, bu insanoğlunun karanlık yönü. Maalesef "yasak" olan bize her zaman cazip gelmiştir.

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
ya bu konuyu açarken herkesçe bilinen ama körü körüne hayranı olunup izlenen dizilerin kurbanı olamamak az da olsa bir iki arkadaşın yardımıyla olsada tepkimizi dile getirmekti ve kendimce amacıma ulaştığımı düşünüyorum

aRdiLê

aRdiLê

Üye
Saçma saftirik diziLeRi biLmem ama Kurtlar vadisi gibi boŞ dizileride izLeme Dizi dediğin gerçeği anLatıR Tek Türkiye gibi Doğu'da yaŞanan gerçek oLayLarı anLatır Töreyi ,BerdeLi ,Terörü BenDe DoquLuyum ve qeRçekten Tek Türkiye Doquyu çoK qüzeL anLatıyoR Tek Türkiye Tv'de oynayan teK kayde değer Dizi benCe !.

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
türk milleti nedense aşk üzerine kurulu filmleri seviyor arkadasımında dediği gibi aşk ihanet sex üçgeni bu filmler çok tuttugu için piyasaya hep bu tür filmler çıkıyor:bana göre cok sıkıcı diziler ama cogu insan beğeniyor

televizyonda sadece geniş aile-komedi dükkanını izlerim zaten dogru dürüst program yok tv de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt