Günümüz Bedduaları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
______Bilgi İşlem Bedduaları__________Mouse'un kırıla.Tıklayamayasıca...Hatların kopa da hiç bir yere bağlanamayasın.Disk'lerin 'crash' ola...File'larına virüs bulaşa...Networklerden atılasın.Database'in patlaya...Security key'lerin deşifre ola.Back-upların bozulsun da geçmişe dönemeyesin.Kartuşun bite_____Ekonomik Beddualar________-Repo'da açığa düşesin, faiz sana zarar yaza.İMKB 100 endeksin 1600 direncini kıramaya.Uygun kur bulmaya, pozisyon açığına düşesinReuters'in arızalana, rate'leri izleyemeyesin.Paran aracı kurumda kala, iç edile; Dövize endeksli kredi alasın.'Zede'lenesin Merkez Bankası para piyasalarına müdahale ede.O sırada sen de orada olasın, halden anlamayan bireysel danışmana denk düşesinSabah seansında endeks hızla düşe sen panik olup kağıt çıkarasın, ikinci seansta endeks kendini toplaya ama iş işten geçmiş ola.İMF'nin gazabına gelesin...Aldığın dolarlar sahte çıka.._______Diğer Beddualar_______Araba kullanırken cep telefonuyla konuşasın sonrada trafik polisine yakalanasınUcuza aldım diye sevindiğin araban çalıntı çıka.Marti'yi okuyup ruhi bunalıma giresin.Silikonların patlaya inşallah...Hem fikir, hem zikir suçlusu olasın.Ne yersen ye asit yapa ağzında, bir 'falım' çiklet bulamayasın.Kapsama alanı dışında kalasın.Susurluk Skandalı'na adın karışa.Medyalara gelesin inşallah Talk showlara, reality showlara çıkasın imajın sarsıla.Tam otomatik çamaşır makinen kireçlene, bir gram Calgonit bulamayasın.Önce Reha Muhtar'la İtiraf'a sonrada Karar Anı'na çıkasın...Televolelere çıkasın, özel hayatın kalmaya...Dağın başında araban bozula, kontörün biteHazır Kart'ın Özgür kızı gibi bi karıya düşesin...BBG'ye katılasın, sonuncu olasın..
 
yusufucan

yusufucan

Üye
Verilmişti.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

X-LifeHard
Cevap
4
Görüntüleme
842
Yasminozz
yasirarslan
Cevap
7
Görüntüleme
456
Odysseus
D_aTeS
Cevap
2
Görüntüleme
704
Praetor
milagros_zuzu
Cevap
4
Görüntüleme
503
corlulu
Cevap
2
Görüntüleme
444
Hellboy®
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt