Uygulama Günlük Veri Tutma ve İstatistik Çıkaran Program Arıyorum


DragonD

DragonD

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın çocuğunun ödevi varmış. Günlük hava durumu yazması gerekiyormuş. Her gün yazması için bir liste hazırlayan program arıyorum. Yani veri analizi yapacak sütun vs. Özet çıkaran bir Uygulama arıyorum. Aslında özet çıkarma olmasa da olur.
Android 4.2.2 bir cihazı var. Yardımcı olursanız sevinirim.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt